• ataşehir evden eve nakliyat

ATAŞEHİR EVDEN EVE NAKLİYAT

Ataşehir Evden Eve Nakliyat faaliyet alanında operasyonlarda bulunan Ataşehir Veytaş Taşımacılık, mazisinin sağlamlaştırdığı tecrübe ile yeterliliğin getirdiği katkılarla, müşterileri için eksiksiz ve emniyetli nakliye ve evden eve nakliyat hizmetleri vermektedir.

Devrin gereksinimlerini ve yöntemlerini tüm yönleriyle takip eden firmamız, senelerin hediye ettiği ihtisaslaşma ve deneyimi de bu niteliğiyle entegre ettiği için, Ataşehir çevresinde bulunan kişi veya kurumlara noksansız ve de seçkin hizmet sunmaktadır.

 

KURUMSAL

Ataşehir Veytaş Nakliyat, Ataşehir Evden Eve Nakliyat sahasında öncü konumundaki firmalar arasında bulunmaktadır.

Devamı »

REFERANSLAR

Ataşehir ve çevresinde firmamızla iş yapmayı seçen kişi ve kurumların güvenleri, kaliteli hizmetlerimize ayna teşkil etmektedir.

Devamı »

YORUMLAR

Ataşehir ve ve etrafındaki çevrede firmamızla taşınmayı seçen müşterilerimizin işletmemiz ile ilgili beyan ettiği fikirler.

Devamı »evden eve nakliyat ataşehir

ATAŞEHİR VEYTAŞ NAKLİYAT

  • Kapalı Kasa Araçlar

    Ataşehir ve ve etrafındaki çevrede sevk ettiğimiz Kamyon, kamyonet ve tırlarımızın hepsi kapalı kasalıdır ve de eşya nakliyesi hususunda özel dizayn edilmiştir. Hassas Taşımacılık Sağlar.

  • Profesyonel Personel

    Ataşehir ve çevresinde görevlendirdiğimizpersonelimiz, sahalarında eğitimli ve ehil kadrolardan meydana gelmektedir.

  • Tam Zamanında

    Ataşehir Veytaş Taşımacılık, Ataşehir ve etrafındaki bölgede taşıma işlemlerinizi tam zamanında ve sorunsuz sonuçlandırma noktasında duyarlıdır.

ataşehir evden eve
ataşehir nakliyat

Evden Eve Nakliyat kapsamında 1984'ten bu zamana hizmet sunduğumuz zaman dilimi içinde çok sayıda birey, firma ve de devlet kuruluşuna taşımacılık yapmış olan Veytaş Nakliyat, söz konusu sektörde belirgin niteliklere haiz lojistik firmaları içinde sayılmaktadır.

Ataşehir Veytaş Nakliyat, hizmet sunduğu insanların taleplerinin hesaplı, nitelikli, güvenceli bir biçimde ve vaktinde karşılanmasını gerçek tutumu bilmektedir.

Hizmet sunduğu kişi ve işletmelere nitelikli ve güvenli işlemler yapan Veytaş Lojistik, geçmişten gelen süreklilik içinde güçlü bir referans ağı sahibi olmuştur.

Ataşehir Veytaş Nakliye organizasyon yapısı, şehiriçi ve şehirler arası nakliyat hizmetlerinde opere ettiği 2 adet ortanca boy ve 6 adet 10 tekerli nakliyat aracı, lokal amaç için asansörlü taşımacılık hizmetlerinde opere ettiği 2 adet seyyar asansör kamyonu, eşya depolama işlemleri doğrultusunda 750 m2 kapalı bölümü olan, güvenli antreposu ve ayrıca nakledilecek her bir materyal ve eşya sınıfına elverişli belirlenmiş ambalaj gereçleri deposundan oluşmaktadır. Aynı zamanda kuruluşumuzun, müşterilerinin eşya nakli ihtiyaçlarına sorunsuz cevap verebilme maksadıyla istihdam ettiği, her biri kendi özel alanlarında eğitimli ve deneyimli çalışan kadrosu bulunmaktadır.

» ataşehir evden eve nakliyat 7/24 «


ataşehir evden eve nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Eylemleri İçeriği

Ev Taşımacılığı, eşya güvenliklerinin kusursuz bir biçimde temin edilmesi gayesiyle eğitimli elemanlar tarafından ifa edilen uygulamaları kapsamaktadır.