• ataşehir eşya depolama

Ataşehir Eşya depolama

ataşehir eşya depolama

Nitelikli hizmet düşüncesiyle hareket eden Veytaş Nakliyat, Ataşehir Eşya depolama faaliyetleri alanında değerli lojistik kuruluşları içinde yer almaktadır.

Depolama, işletmemizin Ataşehir ve çevre ilçelerde ifa ettiği kaliteli hizmetler arasında yer almaktadır. Eşya barındırma, her hangi bir malzemenin (mesela araba ve motorlu araçlar, ofis eşya ve malzemeleri, ev eşyaları, muhafaza etmeniz gerekli olan fazla malzemeler, değerli kutular ve buna benzer materyaller) korunaklı binalarda ve özel bölmelerde barındırılması faaliyetidir.

Firmamız Veytaş Nakliyat, Ataşehir ev nakliyat ve Ataşehir ofis nakliyesi süreçleriyle birlikte, hizmet sağladığı şahıs ve kuruluşların gereksinimleri çevresinde elverişli ücretlerle belirli süreli depolama işlemleri de uygulamaktadır. Bir yıl ve daha geniş süreliğine eşya muhafaza taleplerinde 1 defaya mahsus olmak üzere nakliye ücretsizdir.

Günün her saatinde CCTV sistemleri tarafından korunan depolama merkezlerimiz, yangın, soygun ve buna benzer olumsuzluklara karşın da ayrıca güvencelidir.

Şirketimiz tarafından belirlenen eşya eşya depolama maliyetleri, ciddi derecede makuldür. Daha sonra farklı maliyetler ilave edilmemektedir. Bütün maliyet, anlaşma sırasında müşterilere söylenmektedir. Müşteri memnuniyetinin amaçlandığı eşya koruma kapsamında, gerekli herşey kurumumuzca hesaba katılmıştır.

Ataşehir ve Çevre semtlerde 7/24 Güvenilir Depolama !

KURUMSAL

Ataşehir Veytaş Taşımacılık, Ataşehir Evden Eve Nakliyat sektöründe tercih edilen kuruluşlar arasında yer almaktadır.

Devamı »

REFERANSLAR

Ataşehir ve çevresinde bizimle çalışmayı tercih eden birey ve kuruluşların verdiği güvence, kalitemize ayna teşkil eder.

Devamı »

YORUMLAR

Ataşehir ve civarındaki ilçelerde kuruluşumuzla taşınmayı seçmiş olan şahıs ve kuruluşların şirketimiz ile alakalı beyan ettiği fikirler.

Devamı »

Ataşehir Evden Eve Taşıma Etkinlikleri İçeriği

Evden Eve Nakliyat, ev eşyası güvenliklerinin eksiksiz bir şekilde sağlanması amacıyla profesyonel bir şekilde yürütülen aşamaları kapsar.