• şehirler arası nakliyat

Ataşehir Şehirlerarası Nakliyat

ataşehir şehirlerarası nakliyat

Ataşehir şehirlerarası nakliye, şehir içi nakliyata nispeten uzun mesafe konu edinen transfer biçimidir. Nakliye itibariyle farkları bulunmamaktadır. İller arası taşımada uzaklık fazladır. Bu sebeple, söz konusu amaç gayesiyle kullanılacak nakliye vasıtalarının uzun mesafelere dayanıklı ve güvenli yapıda bulunması gerekmektedir. Kuruluşumuzun istihdam ettiği iller arası lojistik araçları, uzun ömürlü ve güvencelidir.

Şehirler Arası Nakliyat Ne anlama gelmektedir? Nasıl Neticelendirilir?

Zamanımız lojistik uygulamalarının müspet anlamda biçimlenmesiyle, kapalı kasa araçların kullanışlılığı ve sağlamlığı artmıştır. Şehirler Arası Nakliye aşamalarında, eşya çeşitlerine göre farklılaşan vasıtaları istihdam eden Veytaş Taşımacılık, hızlı ve hassas nakliye faaliyetleri sunmaktadır.

Türkiye'nin tümüne şehirlerarası nakliyat hizmeti veren firmamız, hizmet sunduğumuz kurum ve bireylerin taleplerine en ciddi şekilde cevap verebilmek adına, gerekli olacak tüm koşulları ifa etmektedir. Ataşehir şehirlerarası evden eve nakliye işlemlerinde, profesyonel personel görev yapar. Aynı zamanda şirketimizin kullandığı profesyonel çalışma şekilleriyle son derece sağlam nakliyat işlemleri icra edilmektedir.

Şehirlerarası Nakliye Kapsamı?

Yerinde İnceleme hizmetiyle taşımacılık süreçleri başlar ve lüzumlu olan vasıta, eksper raporu ile tanımlanır. Anlaşma sonrası ev eşyaları ve elektronik aygıtlar teminat altına alınır. Kırılabilir möble ve beyaz eşyaların kendine özgü ambalaj malzemeleriyle paketlenmesi ve öteki eşyaların paketlenmesi işlemlerinden itibaren, asansör kullanılarak çelik kasalı kamyon veya tıra, tüm eşya ve malzemeler indirilir. İlk önce büyük ve sağlam mobilyalar istiflenir ve sonrasında kırılgan ev eşyaları indirilir.

Çelik kasalı nakliyat vasıtalarımızın eşya taşımacılığı faaliyeti amacıyla kendine özgü bir şekilde imal edilmesiyle, şehirlerarası nakliyede eşya güvenliği tam anlamda sağlanmaktadır.

Kuruluşumuz için Vatandaşlarımızın hizmetlerimizden memnun olması birikimimizin asıl kaynağıdır.

İşletmemiz Şehirlerarası taşımacılık taşımacılığı hizmetlerini sigorta altına dahil etmektedir.

Şehirlerarası taşımacılık kapsamında, eşyaların paketlenmesi ile korunaklama faaliyetleri ayrıcalıklıdır. Uzun güzergahların problemleri ile yerleşilecek şehrin coğrafi yapısı düşünülür ve bu doğrultuda paketleme işlemleri sonuçlandırılır. Ambalajlama işlemi sonrası istifleme işlemi gerçekleştirilir. Dikkatle yerine getirilen ambalajlama ve yükleme ile malzemeleriniz zarar görmemektedir. Şehirler arası nakliye konusunda gereken tüm belgelerimiz bulunmaktadır. Araç operatörlerimiz deneyimli, mesleklerinin gerektirdiği sahip olan kişilerdir. İşletmemizin ve personelimizin temin etmiş bulunduğu izin belgeleri sayesinde, güzergahta çıkabilecek bütün resmi ve gayriresmi problemler önceden önlenmiştir. Şirketimiz tonaj konusunda özenli hareket etmektedir.

Şehirler arası nakliyat ücretleri, gidilecek bölgenin uzaklığı, çelik kasa aracın niteliği, ihtiyaç duyulan ek seçenekler ve taşıma vasıtasının kapasitesi gibi şartlara bağlıdır. İşletmemiz Veytaş Evden eve nakliyat, Ataşehir şehirlerarası nakliyat konusunda en elverişli bir kapsamda ücretlendirme yapmaktadır.

Ataşehir'den Tüm İllere Şehirler arası Taşımacılık !

KURUMSAL

Ataşehir Veytaş Taşımacılık, Ataşehir Evden Eve Nakliyat sektöründe tercih edilen kuruluşlar arasında yer almaktadır.

Devamı »

REFERANSLAR

Ataşehir ve çevresinde bizimle çalışmayı tercih eden birey ve kuruluşların verdiği güvence, kalitemize ayna teşkil eder.

Devamı »

YORUMLAR

Ataşehir ve civarındaki ilçelerde kuruluşumuzla taşınmayı seçmiş olan şahıs ve kuruluşların şirketimiz ile alakalı beyan ettiği fikirler.

Devamı »

Ataşehir Ev Taşımacılığı Faaliyetleri Aşamaları

Ev Taşıma, ev eşyası güvenliğinin tam olarak temini doğrultusunda profesyonel bir şekilde yürütülen süreçleri kapsar.