• ataşehir evden eve nakliyat

Ataşehir Veytaş Nakliye

ataşehir veytas nakliyat

Taşımacılık kapsamında 1990'lardan beri faaliyet icra ettiğimiz dönem içinde sayısız birey, şirket ve de devlet kuruluşuna taşımacılık yapmış olan Veytaş Nakliyat, bu sektörde başlıca nakliyat kuruluşları içerisinde sayılmaktadır.

Ataşehir Veytaş Nakliyat, müşterilerinin ihtiyaçlarının hesaplı, nitelikli, güvenli bir biçimde ve tam vaktinde sağlanmasını esas kalite politikası olarak kabul etmektedir.

Müşterilerine nitelikli ve güvenceli işlemler yapan Veytaş Nakliyat, geçmişten gelen süreç içinde etkili referanslar kazanmıştır.

Ataşehir Veytaş Lojistik organizasyon altyapısı, şehir içi ve illerarası lojistik alanlarında faydanıza sunduğu 4 adet 6 tekerli ve 7 tane büyük hacimli nakliye kamyonu, şehir içi asansörlü nakliye işlemlerinde opere ettiği İki farklı mobil asansör kamyonu, ev eşyası depolama hizmetleri amaçlı 750 m2 dahili bölgesi olan, güvenli antreposu ile aynı zamanda nakledilecek her farklı yük ve eşya çeşidine uygun olacak şekilde seçilmiş ambalaj malzemeleri depolarından oluşmaktadır. Ayrıca kurumumuzun, müşterilerinin taşınma ihtiyaçlarına zahmetsiz yanıt verebilme maksadıyla istihdam ettiği, her biri kendi özel branşlarında deneyim sahibi ve tecrübeli çalışan kadrosu mevcuttur.

"Taşınmanın En Kolay Rotası" özdeyişiyle, müşterilerine bir söz veren firmamız, onların gereksinimlerinin ekonomik, nitelikli, güvenceli bir şekilde ve tam zamanında karşılanmasını başlıca kalite politikası olacak biçimde içselleştirmiştir.

Ataşehir Veytaş Nakliyat, Ekonomik Fiyatlar Sunar !

Ataşehir Ev Nakliyat İşlemleri İçeriği

Ev Taşımacılığı, eşya güvenliğinin tam olarak temin edilmesi hususunda uzman elemanlar tarafından ifa edilen işlemleri kapsar.