Eşya Depolama

Aydın Eşya Depolama

Depolama, işletmemizin icra ettiği nitelikli hizmet faaliyetleri programında yer almaktadır. Eşya depolama, her hangi bir eşya çeşidinin (örnek olarak araba ve motorlu araçlar, büro eşyaları, meskenlerinizde mevcut olan eşyalar, atamayacağınız fazla eşya ve malzemeler, önemli kutular ve bunlara benzer eşya ve malzemeler) kapalı binalarda ve özel depolama kutularında koruma altına alınması işlemlerine denilmektedir.

Şirketimiz, Aydın'da ev taşıma ve iş yeri taşımacılığı hizmetlerinin yanında, hizmet sağladığı kişi ve kurumların isteği çerçevesinde ekonomik bir fiyatlandırmayla belli periyotta eşya depolama hizmetleri de sağlamaktadır. Yıllık yahut daha geniş süreli depolama anlaşmalarında 1 defaya mahsus olacak şekilde nakliye bedelsizdir.

Gün boyunca güvenlik sistemleri vasıtası ile korunan depolama merkezlerimiz, yangın olasılığı, soygun ve buna benzer sakıncalı hallere karşın da sigortalıdır.

Kuruluşumuzca tespit edilen eşya depolama ücretleri, oldukça makul fiyatlardır. Önceden belirlenen haricinde ekstra maliyet tahakkuk ettirilmemektedir. Tüm fiyatlandırma, planlamada müşterilere söylenmektedir. Hizmet verdiğimiz şahıs ve kuruluşların rızasının planlandığı eşya depolama hizmetinde, gerekli tüm öğeler şirketimizce düşünülmüştür.

 

Yorumlar

  • Kerim BAYRAM

    Aydın içinde asansörlü ev taşıma hizmetleri sistemi olan firmaları araştırdığımda, Çelikler Nakliyat firmasının başkalarına göre farklı olduğunu düşündüm ve eşyalarımın nakledilmesi için bu firmayla anlaştım. Çelikler Nakliyattan Erhan bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve evimin nakliyesi bitti. Herhangi sıkıntı olmadı. Hiç bir eşyam hasar almadı. Firmanın elemanlarına ve Çelikler Nakliye firmasına teşekkür ederim. Çelikler Nakliyat firmasını tüm Aydın'lılara da tavsiye ederim.

  • İkbal KARAKOYUN

    Aydın içerisinde Çelikler Nakliyatla taşındım. Erhan bey ve ekibi gerçekten kendilerinden beklenilen şekilde vazifelerini yaptılar. Herhangi bir şeye ziyan vermeden itinalı bir şekilde nakliyat işlevini yerine getirdiler ve sıkıntısız bir şekilde eşya nakliyesi işlemlerimizi icra ettiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Çelikler Nakliyatı tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ederim.

  • Oğuz KIZILTEPE

    Aydın içinde mevcut bulunan dairemi Çelikler Nakliye firması ile Artvin'e taşıdım. Çelikler Taşımacılık şehirler arası taşıma hakkında kendini ispatlamış bir kuruluş. Adeta birinci sınıf bir şekilde taşındım diyebilirim. Eşyalarımı taşımaya gelen ekibe teşekkür ediyorum. Bütün eşyalarımı paketlediler. Dikkatli ve aynı zamanda sistemli bir çalışma şekilleri vardı. Çelikler Nakliyeyi tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.