evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliye organizasyonu, eşya transferi aşamalarının, mobilyalar, evlerinizde bulunan makineler veya farklı ev eşyalarının tahribat almaması gerekçesiyle gerekli düzenlemelerin organize edilmesi içeriğiyle, muntazam bir şekilde icra edilmesidir. Evinizde var olan eşyaların toparlanması, ambalajlanarak korumaya alınması, kamyon veya kamyonetle ile taşınarak yeni alanlarına yerleştirilmesi sürecini kapsar.

Evden Eve Nakliyat Hangi Kapsamı İhtiva eder? Ne şekilde İcra Edilir?

Evden Eve Taşıma, ev eşyalarının yeni mekana transfer dilmesinde, ev veya ofis eşyalarının zarar görmesini önleyici tedbirlerle birlikte, uzman bir kadro tarafından sökme ve kurulum işlerinin de gerçekleştirildiği uzman bir nakliye modelidir.

Evden Eve Nakliyat Operasyonları

Evden Eve Nakliyat sadece evinizde bulunan eşyaların nakledilmesi şeklinde icra edilebileceği gibi, nakledilecekleri evde tüm eşya ve materyallerin tam olarak yerleştirilmesi şeklinde de olabilmektedir.

Eşyaların zarar görmesine izin verilmemesi gayesiyle, oldukları durumda parçalarına ayırma süreçleri ve paketleme işlemleri yerine getirilerek yeni bir eve nakliyesi ile yeniden kurulmaları ve tasarrufa müsait duruma getirilmesi süreçleri evden eve taşımacılık işlemlerinin özünü oluşturmaktadır.

Taşınma sürecinin en önde gelen aşaması ve unsuru durumuna gelen evden eve nakliye, işinin cidden yetkilisi bir şirket tarafından yerine getirilmediği hallerde önemli ve çözümü ihtimal dahilinde olmayan zorluklara yol açabilmektedir. Eşyalarınızı taşınması için teslim ettiğiniz firmanın, işinde ehliyetli ve deneyimli bir personeli, çelik kasalı evden eve nakliyat araçları ve sağlam kurumsal altyapısı ile güven veren bir ekip olması mecburi gerekliliktir.

Evden eve taşımacılık hizmetinde ilk olarak ehemmiyet verilmesi gereken husus paketlemedir. Nakil işlemleri yapılacak mobilya, teçhizat ve eşyalarınızın, kullanım niteliklerine göre seçilen değişken ambalaj materyalleriyle ambalajlanarak nakliyat amacıyla hazır duruma getirilmeleri ciddi derecede lüzumludur.

Nitelikli ve yeterli bir destekle arızasız bir taşınma temin edilecektir. Evden eve taşımacılık ne demektir? sorusunu bir çok kişi sormakta ve bu kavramın sadece taşınma anlamıyla düşünülmesi de tatmin edici olmayan bir anlayış olarak benimsenmektedir. Ev taşıma programında hemen harekete geçmeden evvel, ciddi bir tasarı oluşturulmalıdır.

Şirketimizin sahasında ustalaşmış ve aynı zamanda deneyimli elemanları desteği ile, taşınmanın bütün yükünden kolay bir şekilde kurtulabilir ve en kısa sürede taşınacağınız yerleşim yerine geçiş yapabilirsiniz.


Evden Eve Nakliyat Organizasyonu Çevresinde Yerine getirilen Faaliyetler

- Ekspertiz: Taşıma projesinin sorunsuz bir şekilde uygulanabilmesi adına taşınacak mekanda inceleme içeriği taşıyan ve firmamızın ücret almadan yerine getirdiği ekspertiz servisimizden yararlanmalısınız.

- Sigortalama: Taşıma sigortası, tüm yük ve materyalinizi transfer faaliyetleri sırasında muhtemel ve arzu edilmeyen hallere ve zararlara karşı teminat kapsamında bulundurur.

- Söküm ve Montaj: Eşya ve yüklerinizin uygun şekilde sarımları, araca düzgün konumlandırılması ve daha güvenli sevk edilmesi amacıyla demonte hizmetleri yetkili personelimiz tarafından yapılmaktadır. Bununla birlikte Elbise dolapları gibi parçalarına ayrılarak taşınan mobilyalarınız, taşındıkları adreste tesbip ettiğiniz gibi konumlandırılarak yeniden ekibimizce montajlanır.

- Ambalaj ve Paketleme: Elektrikli eşyalar, mobilyalar, mutfak gereçleri ve diğer tüm eşyalar için çeşitli paketleme unsurları kullanılmak suretiyle sarım işlemleri icra edilmektedir.

- Taşıma aracına istifleme: Sökümleri ve sarımları yapılmış olan mobilya ve eşyalarınızın nakli esnasında sarsıntılara karşı korunmaları, araca düzenle yerleştirilerek yüklenmesiyle mümkün olur.

- Eşyaların yerleştirilmesi: İstenen yerleşim yerine nakledilen ve montaljarı tamamlanan mobilya, beyaz eşya ve diğer taşınan eşyalarınız sizlerin tesbip ettiğiniz yerlerine yerleştirilir ve kullanılmaya hazır edilir.

- Eşya depolama: Eşya barındırma programı bulunan şirketimizle bağlantı kurarak lüzumlu olan korumalı depolarınızı talep edebilir, birinci sınıf ve güvenli eşya depolama hizmeti alabilirsiniz.

Kuruluşumuzca Evden eve nakliyat faaliyet alanında özellikle eşyaların muhafaza edilmesi konusuna etraflıca özen gösterilmektedir. Organize bir firma anlayışının getirdiği uzman görüş sayesinde, eşya ve taşınacak materyalin çalınması ya da tahrip olması gibi hadiselerin engellenmesi sağlanır.

Evden eve nakliyat fiyatları konusunda işletmemizin sürdürmekte olduğu fiyatlandırma düzenlemesi ile, her şahıs kaygısızca söz konusu hizmetimizi kullanabilecektir. Eşyalarınızın herhangi bir sorunla karşılaşmadan ve güvenli koşullar kapsamında sevk edilmesi ve yerleştirilmesi için, firmamıza her zaman güvenebilirsiniz.