Ofis Taşıma

Aydın Ofis Taşıma

Kurumumuz Aydın Ofis Nakliye kurumları içinde güçlü organize yapısı ve kayıtsız şartsız müşteri tatmini düşüncesiyle tercih edilen bir kuruluştur.

İşyeri taşıma hizmetleri öteki taşımacılık modellerine nispeten çok daha itina ve aynı zamanda uzmanlık gerektiren bir taşımacılık işidir.

İşyerinizin taşınması konusu için kuruluşumumuza ulaştığınızda ilk önce taşıma uzmanımız nakil işlemleri yapılacak konuma gelerek büronuzun taşıma koşullarını inceler. Analiz işlemi bitiminde etüt çalışması çıkartılır.

Nakliye faaliyetleri sırasında nakliyenin daha hızlı ve kolay yapılabilmesi adına iş yeri odalara ayrılarak taşınır. evrak rafları ve mobilyaların demontesi nispeten düzgün olması için elektrikli vidalama kullanılmaktadır. İşyerinizde mevcut bulunan malzeme ve materyallerin hepsi avrupadan getirttiğimiz patpat naylonlara sarılarak paketlenir. Dosya ile masalarda bulunan aksesuarlar kolilenir ve üzerlerine odada bulunan kişinin ve odanın ismi yazılır.

İşletmemiz büro taşımacılığı hizmetlerini teminat altına almaktadır.

Aydın Ofis Taşımacılığı sahasında senelerdir lider konumunu korumakta olan firmamız Çelikler Lojistik, güven ve sadakatle ofis nakliyesi ihtiyacında olanlara hizmetlerde bulunmaktadır.

 

Yorumlar

  • Kerim BAYRAM

    Aydın içinde asansörlü ev taşıma hizmetleri sistemi olan firmaları araştırdığımda, Çelikler Nakliyat firmasının başkalarına göre farklı olduğunu düşündüm ve eşyalarımın nakledilmesi için bu firmayla anlaştım. Çelikler Nakliyattan Erhan bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve evimin nakliyesi bitti. Herhangi sıkıntı olmadı. Hiç bir eşyam hasar almadı. Firmanın elemanlarına ve Çelikler Nakliye firmasına teşekkür ederim. Çelikler Nakliyat firmasını tüm Aydın'lılara da tavsiye ederim.

  • İkbal KARAKOYUN

    Aydın içerisinde Çelikler Nakliyatla taşındım. Erhan bey ve ekibi gerçekten kendilerinden beklenilen şekilde vazifelerini yaptılar. Herhangi bir şeye ziyan vermeden itinalı bir şekilde nakliyat işlevini yerine getirdiler ve sıkıntısız bir şekilde eşya nakliyesi işlemlerimizi icra ettiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Çelikler Nakliyatı tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ederim.

  • Oğuz KIZILTEPE

    Aydın içinde mevcut bulunan dairemi Çelikler Nakliye firması ile Artvin'e taşıdım. Çelikler Taşımacılık şehirler arası taşıma hakkında kendini ispatlamış bir kuruluş. Adeta birinci sınıf bir şekilde taşındım diyebilirim. Eşyalarımı taşımaya gelen ekibe teşekkür ediyorum. Bütün eşyalarımı paketlediler. Dikkatli ve aynı zamanda sistemli bir çalışma şekilleri vardı. Çelikler Nakliyeyi tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.