şehirler arası nakliyat

Aydın Şehirler Arası Nakliyat

İllerarası taşıma, şehiriçi taşımaya nispeten daha geniş mesafeli lojistik biçimidir. Taşımacılık yönüyle farkları bulunmaz. İllerarası nakliyede mesafe çok daha fazladır. Bu sebeple, söz konusu amaç için kullanılacak nakliye araçlarının uzak mesafelere karşı muhafazalı ve güvenli olması gereklidir. Firmamızın kullandığı şehirlerarası taşıma kamyonları, dayanıklı ve güvencelidir.

Şehirler Arası Taşımacılık İçeriği itibarı ile ne demektir? Ne şekilde Yapılmaktadır?

Zamanımız lojistik tekniklerinin müspet kapsamda şekillenmesiyle, çelik kasalı vasıtaların kullanışlılığı ve güvenliği artmıştır. Şehirler Arası Nakliye işlemlerinde, çeşitli vasıtaları istihdam eden firmamız, süratli ve emniyetli taşıma organizasyonu uygulamaktadır. Ülkemizin her yerine şehirlerarası taşıma hizmetleri veren işletmemiz, kişi ve kurumların taşınma taleplerine en ciddi biçimde cevap verebilmek hususunda, gerekli olacak bütün şartları ifa etmektedir. İllerarası evden eve nakliyat kademelerinde, uzman personel görev yapar. Bununla beraber kurumumuzun tatbik ettiği üstün bir mekanizma sayesinde son derece güvenli nakliyat işlemleri gerçekleşmektedir.

Şehirler arası Taşıma İşlemleri?

Ekpertiz hizmetiyle nakliyat işlemleri başlar ve gereken araç, eksper raporu ile tespit edilir. Anlaşmanın ardından mobilya ve beyaz eşyalar sigorta kapsamına alınır. Kırılabilir eşya ve taşınacak materyalin kendine özgü ambalaj materyalleriyle paketlenmesi ve öteki eşyaların korunaklanması işlemlerinden hemen sonra, nakliyat için sevk edilen taşıta eşyalar istiflenir. Öncelikle büyük ve mukavemetli ev eşyaları ve cihazlar indirilir ve ardından kırılabilir eşyalar istiflenir.

Çelik kasalı kamyon, kamyonet ve tırlarımızın hassas malzeme nakliyesi hizmeti düşüncesiyle kapsamlı bir kalıpta imal edilmesiyle, illerarası nakliyatta tüm eşyalarınızın emniyeti tam bir biçimde sağlanmaktadır.

İşletmemiz adına Müşteri memnuniyeti temel hedefimizdir.

Şehirler arası nakliyat hizmetlerinde, paketleme ve kolileme faaliyetleri ayrıcalıklıdır. Uzun yolun sıkıntıları ile taşınılacak ilin fiziksel durumu hesaplanır ve bu doğrultuda ambalajlama işlemleri yapılır. Paketlemeden sonraki aşamada kamyon veya tıra istifleme süreci yerine getirilir. Dikkatle yapılan paketleme ve yükleme ile malzemeleriniz hasar görmemektedir. Şehirlerarası nakliye konusunda mecburiyet arzeden bütün belgelerimiz bulunmaktadır. Araç operatörlerimiz eğitimli, SRC ve psikoteknik belgelerine sahip olan bireylerdir. İşletmemizin ve elemanlarımızın temin etmiş olduğu yetki belgeleri sayesinde, güzergahta olabilecek bütün resmi problemler ortadan kaldırılmıştır. Kuruluşumuz tüm aşamalarda özenli davranmaktadır.

İller arası nakliye ücretleri, taşınılacak çevrenin mesafesi, kapalı kasa taşıma aracının niteliği, ihtiyaç duyulan ek seçenekler ve aracın tonaj kapsamı gibi hallere göre farklılık gösterebilir. İşletmemiz, şehirler arası nakliyat hususunda son derece yerinde bir kapsamda fiyat belirlemektedir.

 

Yorumlar

  • Kerim BAYRAM

    Aydın içinde asansörlü ev taşıma hizmetleri sistemi olan firmaları araştırdığımda, Çelikler Nakliyat firmasının başkalarına göre farklı olduğunu düşündüm ve eşyalarımın nakledilmesi için bu firmayla anlaştım. Çelikler Nakliyattan Erhan bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve evimin nakliyesi bitti. Herhangi sıkıntı olmadı. Hiç bir eşyam hasar almadı. Firmanın elemanlarına ve Çelikler Nakliye firmasına teşekkür ederim. Çelikler Nakliyat firmasını tüm Aydın'lılara da tavsiye ederim.

  • İkbal KARAKOYUN

    Aydın içerisinde Çelikler Nakliyatla taşındım. Erhan bey ve ekibi gerçekten kendilerinden beklenilen şekilde vazifelerini yaptılar. Herhangi bir şeye ziyan vermeden itinalı bir şekilde nakliyat işlevini yerine getirdiler ve sıkıntısız bir şekilde eşya nakliyesi işlemlerimizi icra ettiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Çelikler Nakliyatı tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ederim.

  • Oğuz KIZILTEPE

    Aydın içinde mevcut bulunan dairemi Çelikler Nakliye firması ile Artvin'e taşıdım. Çelikler Taşımacılık şehirler arası taşıma hakkında kendini ispatlamış bir kuruluş. Adeta birinci sınıf bir şekilde taşındım diyebilirim. Eşyalarımı taşımaya gelen ekibe teşekkür ediyorum. Bütün eşyalarımı paketlediler. Dikkatli ve aynı zamanda sistemli bir çalışma şekilleri vardı. Çelikler Nakliyeyi tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.