Aydın Çelikler Nakliyat Firma Profili

Aydın Çelikler nakliyat

Evden Eve Nakliyat kapsamında 1960'lardan günümüze hizmet verdiğimiz zaman dilimi içerisinde sayısız birey, firma ve devlet teşekkülüne hizmetlerde bulunmuş olan Çelikler Nakliyat, bu sektörde önemli nakliyat organizasyonları arasında yer almaktadır.

Hizmet verdiği müşterilere nitelikli ve güvenilir işlemler yapan Çelikler Nakliyat, geçmişten gelen süreklilik içinde etkin bir referans ağı kazanmıştır.

Çelikler Nakliyat organizasyon yapısı, şehir içi ve şehirlerarası lojistik alanlarında faydanıza sunduğu 5 adet ortanca büyüklükte ve 6 tane 10 tekerli nakliyat aracı, bölgesel asansörlü ev nakliyat faaliyetlerinde faydanıza sunduğu 3 ayrı taşıma asansörü aracı, ev eşyası koruma işlemleri doğrultusunda 800 metrekare iç alanı olan, emniyetli deposu ile aynı zamanda nakli yapılacak her türlü materyal ve eşyaya uygun olarak seçilmiş paketleme malzemeleri depolarından meydana gelmektedir. Aynı zamanda kurumumuzun, müşterilerinin taşınma istemlerine sıkıntısız yanıt verebilme amacıyla görevlendirdiği, tümü kendi alanlarında pratik sahibi ve deneyimli personel ekibi bulunmaktadır.

"Teknoloji Taşımacılıkta da Yakınınızda" vecizesiyle, hizmet verdiği müşterilere bir vaat veren kuruluşumuz, onların ihtiyaçlarının ekonomik, kaliteli, emniyetli bir biçimde ve tam vaktinde temin edilmesini asli tutumu olacak biçimde benimsemiştir.

 

Yorumlar

  • Kerim BAYRAM

    Aydın içinde asansörlü ev taşıma hizmetleri sistemi olan firmaları araştırdığımda, Çelikler Nakliyat firmasının başkalarına göre farklı olduğunu düşündüm ve eşyalarımın nakledilmesi için bu firmayla anlaştım. Çelikler Nakliyattan Erhan bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve evimin nakliyesi bitti. Herhangi sıkıntı olmadı. Hiç bir eşyam hasar almadı. Firmanın elemanlarına ve Çelikler Nakliye firmasına teşekkür ederim. Çelikler Nakliyat firmasını tüm Aydın'lılara da tavsiye ederim.

  • İkbal KARAKOYUN

    Aydın içerisinde Çelikler Nakliyatla taşındım. Erhan bey ve ekibi gerçekten kendilerinden beklenilen şekilde vazifelerini yaptılar. Herhangi bir şeye ziyan vermeden itinalı bir şekilde nakliyat işlevini yerine getirdiler ve sıkıntısız bir şekilde eşya nakliyesi işlemlerimizi icra ettiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Çelikler Nakliyatı tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ederim.

  • Oğuz KIZILTEPE

    Aydın içinde mevcut bulunan dairemi Çelikler Nakliye firması ile Artvin'e taşıdım. Çelikler Taşımacılık şehirler arası taşıma hakkında kendini ispatlamış bir kuruluş. Adeta birinci sınıf bir şekilde taşındım diyebilirim. Eşyalarımı taşımaya gelen ekibe teşekkür ediyorum. Bütün eşyalarımı paketlediler. Dikkatli ve aynı zamanda sistemli bir çalışma şekilleri vardı. Çelikler Nakliyeyi tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.