• beykoz ofis taşıma

Beykoz Ofis Taşımacılığı

beykoz ofis taşıma

İş yeri taşıma hizmetleri öteki lojistik türlerine göre daha ayrıntılı özel ilgi ve ayrıca ehliyet gerektiren bir taşımacılık biçimidir.

Kuruluşumuz Beykoz Büro Nakliyeciliği kurumları içinde güçlü organize yapısı ve mutlak müşteri memnuniyeti anlayışıyla önde gelen bir teşekküldür.

İşyerinizin taşınması hakkında bizi aradığınızda ilk önce ekspertiz uzmanımız bize ilettiğiniz adrese gelerek ofisi analiz eder. İnceleme sonrasında nakil planı yapılır.

Taşıma işlemlerinin gerçekleştirildiği gün naklin daha süratli ve daha rahat yapılabilmesi için ofis sınıflarına ayrılarak çalışılarak taşınır. evrak dolapları ve ofis mobilyalarının sökülümleri daha süzenli olabilmesi için kendinden şarjlı vidalama tercih edilmektedir. Büronuzda mevcut bulunan bütün eşya yurtdışından gelen patpat naylonlara sarılır. Dosya ve başka malzemeler kolilenir ve üzerlerine gerekli açıklamalar yazılarak karışıklıkların önüne geçilir.

Kuruluşumuz işyeri nakliye hizmetlerini sigorta altına almaktadır.

Beykoz Ofis Taşıma sahasında yıllardır lider konumunu koruyan firmamız Veytaş Taşımacılık, güven ve profesyonellik ile müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Beykoz Veytaş Nakliyat, Ekonomik Fiyatlar Sunar !

KURUMSAL

Beykoz Veytaş Taşımacılık, Beykoz Evden Eve Nakliyat sektöründe tercih edilen kuruluşlar arasında yer almaktadır.

Devamı »

REFERANSLAR

Beykoz ve çevresinde bizimle çalışmayı tercih eden birey ve kuruluşların verdiği güvence, kalitemize ayna teşkil eder.

Devamı »

YORUMLAR

Beykoz ve civarındaki ilçelerde kuruluşumuzla taşınmayı seçmiş olan şahıs ve kuruluşların şirketimiz ile alakalı beyan ettiği fikirler.

Devamı »

Beykoz Evden Eve Nakliyat Organizasyonu Aşamaları

Evden Eve Taşıma, ev eşyası güvenliğinin tam bir biçimde temin edilmesi doğrultusunda birikimli elemanlar tarafından yürütülen aşamaları içermektedir.