• şehirler arası nakliyat

Beykoz Şehirlerarası Nakliyat

beykoz şehirlerarası nakliyat

Beykoz şehirler arası taşımacılık, şehiriçi nakliyata nispeten uzak mesafe konu edinen nakil biçimidir. Taşıma bakımından ayrımı yoktur. İller arası nakliyede kilometre çoktur. Bu nedenden ötürü, sözü edilen amaç adına kullanılacak taşıma araçlarının uzak mesafelere karşı korunaklı ve güvenilir olması gereklidir. Şirketimizin faydanıza sunduğu illerarası lojistik vasıtaları, uzun ömürlü ve korunaklıdır.

Şehirler Arası Taşıma Ne demektir? Nasıl Neticelendirilir?

Zamanımız taşıma teknolojisinin olumlu anlamda şekillenmesiyle, çelik kasa araçların konforu ve emniyetliliği fazlalaşmıştır. Şehirler Arası Taşımacılık süreçlerinde, ev eşyası türlerine göre farklılaşan vasıtaları kullanmakta olan Veytaş Taşımacılık, süratli ve emniyetli lojistik etkinlikleri arzetmektedir.

Türkiye'nin tümüne şehirler arası nakliye hizmeti veren şirketimiz, müşterilerimizin isteklerine en ciddi biçimde cevap sunabilmek konusunda, gereken bütün şartları ifa etmektedir. Beykoz şehirlerarası evden eve nakliyat süreçlerinde, eğitimli bir kadro görev yapar. Ayrıca şirketimizin kullandığı kaliteli işlemler kapsamında en güvenli lojistik işlemleri icra edilmektedir.

Şehirlerarası Nakliyat Kapsamı?

Ekpertiz hizmetiyle taşımacılık süreçleri start alır ve lüzumlu olan vasıta, eksper raporu ile tespit edilir. Anlaşmadan sonra möble ve beyaz eşyalar sigorta kapsamına alınır. Hassas möble ve beyaz eşyaların özel şekilde korunaklanması ile diğer taşınacak materyalin korunaklanması işlemlerinden hemen sonra, nakliyat sebebiyle sevk edilen taşıta evde bulunan tüm eşyalar yüklenir. Diğerlerinden önce hacimli ve sağlam eşyalar yüklenir ve akabinde hassas ev eşyaları ve cihazlar yüklenir.

Çelik kasalı nakliye vasıtalarımızın ev eşyası transfer işlemleri düşüncesiyle spesifik bir şekilde imal edilmesiyle, şehirler arası taşımada taşınan eşyaların güvenliği tam bir biçimde temin edilmektedir.

Kurumumuz için Müşterilerimizin memnuniyeti potansiyelimizin ana sebebidir.

İşletmemiz Şehirlerarası nakliye nakliye hizmetlerini teminat kapsamına dahil etmektedir.

Şehirler arası nakliye faaliyetleri alanında, ambalajlama ile kolileme faaliyetleri ayrıcalıklıdır. Uzak güzergahların sıkıntılarıyla yük ve eşyaların taşınacağı çevrenin fiziksel yapısı hesaplanır ve bunlara göre ambalajlama işlemleri neticelendirilir. Paketlemeden sonra araç içi istifleme süreci yerine getirilir. Dikkatle uygulaması yapılan ambalajlama ve araca yükleme sayesinde malzemeleriniz tahribat almamaktadır. Şehirlerarası nakliye adına gereken tüm resmi evraklarımız vardır. Araç operatörlerimiz tecrübe sahibi, mesleki belgelere sahip olan soförlerdir. Şirketimizin ve personelimizin sahip bulunduğu yeterlilik belgeleri sayesinde, yol güzergahında çıkabilecek bütün resmi sorunlar ortadan kaldırılmıştır. İşletmemiz tonaj konusunda özenli hareket etmektedir.

Şehirlerarası taşımacılık maliyetleri, taşınılacak şehrin mesafesi, kapalı kasa vasıtanın durumu, isteğe bağlı ek faaliyetler ve taşıma vasıtasının kapasitesi gibi hallere göre değişiklik arzedebilir. Kurumumuz Veytaş Taşımacılık, Beykoz şehirlerarası nakliyat organizasyonlarında en uygun bir kapsamda maliyet belirlemektedir.

Beykoz'dan Tüm Şehirlere Şehirlerarası Nakliye !

KURUMSAL

Beykoz Veytaş Taşımacılık, Beykoz Evden Eve Nakliyat sektöründe tercih edilen kuruluşlar arasında yer almaktadır.

Devamı »

REFERANSLAR

Beykoz ve çevresinde bizimle çalışmayı tercih eden birey ve kuruluşların verdiği güvence, kalitemize ayna teşkil eder.

Devamı »

YORUMLAR

Beykoz ve civarındaki ilçelerde kuruluşumuzla taşınmayı seçmiş olan şahıs ve kuruluşların şirketimiz ile alakalı beyan ettiği fikirler.

Devamı »

Beykoz Ev Nakliyat Organizasyonu Aşamaları

Eşya Taşıma, eşyalarınızın güvenliğinin tam olarak temin edilmesi konusunda profesyonel bir şekilde yürütülen aşamaları kapsamaktadır.