• beykoz evden eve nakliyat

Beykoz Veytaş Nakliyat

beykoz veytas nakliyat

Evden Eve Nakliyat sektöründe 1967 yılından bu zamana değin görev ifa ettiğimiz zaman dilimi içinde çok sayıda şahıs, şirket ve devlet teşekkülüne taşımacılık yapmış olan Veytaş Taşımacılık, bu sektörde öncü taşıma firmaları içerisinde yer almaktadır.

Beykoz Veytaş Taşımacılık, hizmetlerde bulunduğu kişi ve kuruluşların ihtiyaçlarının hesaplı, kaliteli, emniyetli bir şekilde ve doğru zamanda temin edilmesini temel hareket tarzı bilmektedir.

Hizmet sunduğu müşterilere yüksek standartlarda ve sağlam işlemler yapan Veytaş Nakliye, geçmişten gelen süreklilik içerisinde etkili referanslar sahibi olmuştur.

Beykoz Veytaş Nakliye kurumsal özelllikleri, bölgesel ve şehirler arası lojistik faaliyetleri alanında faydanıza sunduğu 5 tane 6 tekerli ve 6 adet büyük boy lojistik kamyonu, bölgesel asansörlü taşıma alanında opere ettiği 2 adet mobil asansör aracı, eşya depolama işlemleri doğrultusunda 2000 m2 kapalı alanı bulunan, güvenlikli antreposu ile ayrıca nakledilecek her farklı materyal ve eşya sınıfına uygun derlenmiş paketleme malzemeleri depolarından meydana gelmektedir. Ayrıca işletmemizin, hizmet verdiği kişi ve kuruluşların taşınma taleplerine kapsamlı çözümler sunabilme amacıyla görevlendirdiği, tamamı kendi sınıfında eğitim sahibi ve deneyimli çalışan kadrosu bulunmaktadır.

"Teknoloji Taşınmanızda da Yanıbaşınızda" sloganıyla, hizmet verdiği birey ve işletmelere bir söz veren şirketimiz, müşterilerinin ihtiyaçlarının ekonomik, nitelikli, güvenilir bir şekilde ve tam vaktinde karşılanmasını esas hareket tarzı olarak görmektedir.

Beykoz Veytaş Nakliyat, Ekonomik Fiyatlar Sunar !

Beykoz Ev Taşıma Operasyonları Kapsamı

Ev Nakliyat, eşyalarınızın güvenliklerinin eksiksiz bir şekilde temini amacıyla profesyonel personel tarafından ifa edilen işlemleri kapsar.