• evden eve nakliyat

Evden Eve Taşımacılık Faaliyetleri

evden eve nakliyat

Evden eve nakliye işleri, eşya nakli etaplarının, möble, evlerimizde mevcut bulunan makineler ya da öteki ev eşyalarının tahribat görmemesi düşüncesiyle mecburi düzenlemelerin organize edilmesi içeriğinde, belli bir model mukabilinde icra edilmesidir. Nakilleri yapılacak tüm materyalin toplanması, ambalajlanarak tahribat ihtimaline karşılık önlem alınması, kamyon veya kamyonetle ile taşınıp yeni pozisyonlarına konumlandırılması faaliyetlerini ihtiva eder.

Evden Eve Taşıma Ne Manaya Gelmektedir? Nasıl Yapılır?

Evden Eve Taşımacılık, evinizde bulunan mobilyalar, malzeme ve eşyalarınızın nakledilecekleri eve aktarılmasında, ev veya ofis eşyalarının ziyan görmesini engelleyici önlemlerle birlikte, tecrübeli personel tarafından sökme ve montaj işlemlerinin de yerine getirildiği profesyonel bir nakliyat düzenidir.

Evden Eve Taşıma Organizasyonu

Evden Eve Nakliyat sadece ev eşyaşarının sevk edilmesi anlamında olabileceği gibi, taşınılacak olan evde tüm eşya ve materyallerin tam olarak yerleştirilmesi şeklinde de gerçekleştirilebilmektedir.

Eşyaların ziyan görmeye izin verilmemesi maksadıyla, halihazırda bulundukları mevkide parçalarına ayırma süreçleri ve ambalajlama işlemleri yapılarak diğer bir eve nakliyesi ile tekrar monte edilmeleri ve kullanıma müsait duruma getirilmesi süreçleri evden eve taşıma hizmetlerinin merkezini oluşturmaktadır.

Taşıma sürecinin en başta gelen kesiti ve vazgeçilmezi durumuna gelen evden eve taşıma, işinin cidden ehli bir şirket tarafından yapılmadığı hallerde ciddi ve telafisi akla yatkın olmayan sorunlara sebeb olabilmektedir. Eşyalarınızı taşımaları için verdiğiniz şirketin, alanında profesyonel ve deneyimli bir kadrosu, kapalı kasalı evden eve nakliye kamyonları ve sağlam kurumsal altyapısı ile güven veren bir kuruluş olması gereklidir.

Evden eve nakliye sektöründe aslen önem atfedilmesi gerekli olan faktör paketlemedir. Nakilleri yapılacak möble, materyal ve evde bulunan eşyaların, kullanma sınıflarına göre tespit edilen alternatif ambalaj malzemeleriyle sarılarak taşıma amacıyla hazırlıklı bir şekle getirilmeleri yüksek derecede önemlidir.

Nitelikli ve eğitimli bir destekle sıkıntısız bir taşınma gerçekleşecektir. Evden eve taşıma nedir? sualini bir çok insan sormakta ve bu ifadenin sadece taşınma anlamıyla bilinmesi de dar bir anlayış anlamıyla benimsenmektedir. Taşınma işleminde direkt olarak fiiliyata başlamadan evvel, sistemli bir tasarı meydana getirilmelidir.

Şirketimizin kendi alanlarında ustalaşmış ve aynı şekilde tecrübeli elemanları sayesinde, taşınmanın tüm zahmetinden şüphesiz kurtulabilir ve sıkıntısız bir şekilde yeni belirlediğiniz mekânınıza taşınabilirsiniz.


Evden Eve Taşıma Organizasyonu İçerisinde Gerçekleştirilen İşlemler

- Ön inceleme: Eşya taşıma programının sorunsuz bir biçimde ifa edilebilmesi doğrultusunda taşınacak mekanda inceleme içeriği taşıyan ve kuruluşumuzun bedelsiz ifa ettiği eksper hizmetinden faydalanmalısınız.

- Nakliye sigortası: Taşımacılık sigortası, eşyalarınızı transfer işlemleri esnasında muhtemel ve arzu edilmeyen durumlara ve kazalara karşı emniyet kapsamına dahil eder.

- Demonte ve Montaj: Evde bulunan eşyaların doğru biçimde sarımı, araca düzenli konumlandırılabilmeleri ve daha emniyetli sevk edilmesi için söküm hizmetleri firmamızca yapılmaktadır. Ayrıca Elbise dolapları gibi bölümlerine ayrıştırılarak nakliyesi yapılan mobilyalarınız, yeni yerleşim yerinizde belirleyeceğiniz şekilde pozisyonlandırılarak yeniden ekibimizce kurulumları yapılır.

- Ambalaj ve Taşınacak eşyaların sarılması: Elektrikli eşyalar, möbleler, mutfak unsurları ve diğer eşyalar için farklı paketleme materyali kullanılarak ambalajlama işlemleri yapılmaktadır.

- Taşıma aracına yükleme: Demonteleri ve ambalajlamasi yapılan mobilya ve eşyalarınızın transfer sırasında hasar görmelerine karşı muhafaza edilmeleri, taşıma aracına düzgün yerleştirilerek yüklenmesi sayesinde mümkün olur.

- Eşyaların yerleştirilmesi: Yeni adrese taşınan ve monte edilmiş olan eşya ve malzemeleriniz sizin belirleyeceğiniz biçimde konumlandırılır ve kullanıma uygun hale getirilir.

- Depolama: Ev eşyası barındırma hizmetleri veren firmamıza ulaşarak lüzumlu olan korunaklı depolarınızı talep edebilir, kaliteli ve güvenli eşya barındırma hizmeti alabilirsiniz.

Firmamızca Beykoz Evden eve nakliyat kapsamında özellikle eşyaların muhafaza edilmesi mevzuuna ayrıntılı olarak özen gösterilmektedir. Kurumsal bir teşekkül olmanın gereği olan uzman bakış sonucunda, yük ve eşyaların zayi olması ya da hasar görmesi gibi hadiselerin engellenmesi sağlanır.

Veytaş Beykoz Evden eve nakliyat ücretleri hakkında firmamızın her türlü bütçeye elverişli fiyat düzenlemesi yardımıyla, herkes kolayca bu hizmetimizden yararlanabilecektir. Eşya ve malzemelerinizin sorunsuz bir biçimde ve emniyetli koşullar çerçevesinde sevk edilmesi ve konumlandırılması için, kurumumuza her zaman itimat edebilirsiniz.

Beykoz Veytaş Nakliyat, Ekonomik Fiyatlar Sunar !

KURUMSAL

Beykoz Veytaş Taşımacılık, Beykoz Evden Eve Nakliyat sektöründe tercih edilen kuruluşlar arasında yer almaktadır.

Devamı »

REFERANSLAR

Beykoz ve çevresinde bizimle çalışmayı tercih eden birey ve kuruluşların verdiği güvence, kalitemize ayna teşkil eder.

Devamı »

YORUMLAR

Beykoz ve civarındaki ilçelerde kuruluşumuzla taşınmayı seçmiş olan şahıs ve kuruluşların şirketimiz ile alakalı beyan ettiği fikirler.

Devamı »

Beykoz Evden Eve Nakliye Etkinlikleri Kapsamı

Ev Nakliyat, eşya güvenliğinin kusursuz bir şekilde temin edilmesi hususunda birikimli ekipler tarafından yürütülen aşamaları kapsamaktadır.