• çekmeköy evden eve nakliyat

Çekmeköy Veytaş Lojistik

çekmeköy veytas nakliyat

Evden Eve Nakliyat kapsamında 1959'dan bu zamana değin hizmet sunduğumuz süreç içerisinde sayısız şahıs, firma ile kamu teşekkülüne nakliye işi yapmış olan Veytaş Lojistik, söz konusu sektörde önde gelen taşıma şirketleri içerisinde bulunmaktadır.

Çekmeköy Veytaş Nakliyat, müşterilerinin taleplerinin ekonomik, nitelikli, güvenilir bir biçimde ve doğru zamanda temin edilmesini ana hareket tarzı olarak belirlemiştir.

Müşterilerine yüksek standartlarda ve güvenli taşımacılık yapan Veytaş Lojistik, uzun geçmişinde güçlü bir referans ağı kazanmıştır.

Çekmeköy Veytaş Lojistik kurumsal özelllikleri, şehiriçi ve illerarası lojistik faaliyetleri alanında faydanıza sunduğu 4 tane orta büyüklükte ve 4 tane büyük hacimli taşıma aracı, lokal alanda asansörlü ev nakliye faaliyetlerinde kullandığı üç farklı nakliye asansörü kamyonu, hassas materyal muhafaza işlemleri amaçlı 2000 m2 iç bölgesi olan, emniyetli deposu ile aynı zamanda nakledilecek her türlü materyal ve eşyaya elverişli seçilmiş ambalaj malzemeleri depolarından meydana gelmektedir. Ayrıca işletmemizin, müşterilerinin eşya nakliyesi gereksinimlerine sorunsuz cevap verebilme gayesiyle görevlendirdiği, tamamı kendi branşlarında eğitim sahibi ve deneyimli personel kadrosu mevcuttur.

"Yüksek Kalite, Kusursuz Hizmet" sloganıyla, müşterilerine bir vaat veren işletmemiz, müşterilerinin gereksinimlerinin ekonomik, kaliteli, güvenilir bir şekilde ve tam zamanında temin edilmesini esas kalite politikası olacak şekilde içselleştirmiştir.

Çekmeköy Veytaş Nakliyat, Ekonomik Fiyatlar Sunar !

Çekmeköy Ev Nakliyat Etkinlikleri Kapsamı

Evden Eve Nakliye, taşınan eşyaların güvenliğinin eksiksiz bir şekilde temin edilmesi konusunda profesyonelce yerine getirilen işlemleri kapsamaktadır.