• kadıköy ofis taşıma

Kadıköy Ofis Taşıma

kadıköy ofis taşıma

Büro nakliye diğer lojistik çeşitlerine kıyasla daha çok titizlik ve aynı zamanda deneyim isteyen bir eşya taşıma biçimidir.

Kuruluşumuz Kadıköy Ofis Taşıma hizmetleri kurumları arasında güçlü kurumsal özelllikleri ve aynı zamanda mutlak müşteri memnuniyeti düşüncesiyle önde gelen bir kuruluştur.

Büro taşımacılığı için ilk önce nakliye faaliyetlerimizde görev verdiğimiz personelimiz adresinize gelerek işyerinizin taşıma koşullarını tetkik eder. İnceleme sonrasında nakil planı çıkarılır.

Nakliye faaliyetleri sırasında naklin daha seri ve rahat olması gayesiyle ofis bölme bölme nakledilir. Belgelerin olduğu dolaplar ve masaların demontesi daha hızlı olması için elektrikli montaj-demontaj aletleri tercih edilmektedir. Ofisinizde mevcut olan bütün ofis eşyası yurtdışından ithal özel malzemelere sarılarak ambalajlanır. Dosyalar ile masa aksesuarları kolilere konulmak suretiyle üzerine açıklamaları yazılmak suretiyle karışıklıkların önüne geçilir.

Şirketimiz işyeri taşımacılığı hizmetlerini güvence altına dahil etmektedir.

Kadıköy Ofis Taşıma hizmetlerinde uzun zamandan beri önder konumunu muhafaza etmekte olan kurumumuz Veytaş Lojistik, güven ve profesyonellik ile iş yeri nakliyesi gereksiniminde olanlara hizmet vermektedir.

Kadıköy Veytaş Nakliyat, Ekonomik Fiyatlar Sunar !

KURUMSAL

Kadıköy Veytaş Taşımacılık, Kadıköy Evden Eve Nakliyat sektöründe tercih edilen kuruluşlar arasında yer almaktadır.

Devamı »

REFERANSLAR

Kadıköy ve çevresinde bizimle çalışmayı tercih eden birey ve kuruluşların verdiği güvence, kalitemize ayna teşkil eder.

Devamı »

YORUMLAR

Kadıköy ve civarındaki ilçelerde kuruluşumuzla taşınmayı seçmiş olan şahıs ve kuruluşların şirketimiz ile alakalı beyan ettiği fikirler.

Devamı »

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Kapsamı

Evden Eve Nakliyat, eşya güvenliğinin tam anlamda temini doğrultusunda eğitimli ekipler tarafından yerine getirilen işlemleri içermektedir.