• şehirler arası nakliyat

Kadıköy Şehirlerarası Nakliyat

kadıköy şehirlerarası nakliyat

Kadıköy şehirler arası nakliye, şehiriçi taşımacılık işlemlerine nispeten uzun mesafe konu edinen taşımacılık şeklidir. Taşımacılık bakımından farkları bulunmamaktadır. İller arası taşımacılıkta mesafe çok daha fazladır. Bu gerekçeyle, söz konusu amaç için kullanılacak nakliye kamyonlarının uzun yola karşı muhafazalı ve güvenilir yapıda olması icap etmektedir. Kurumumuzun yararınıza sunduğu şehirlerarası nakliyat taşıtları, dirençli ve korunaklıdır.

Şehirler Arası Taşımacılık Ne manaya gelmektedir? Ne şekilde Neticelendirilir?

Çağımız nakliye yöntemlerinin ilerlemesiyle, kapalı kasa kamyonların kullanışlılığı ve sağlamlığı artmıştır. Şehirler Arası Nakliye aşamalarında, değişik vasıtaları kullanan Veytaş Nakliye, hızlı ve emniyetli nakliye hizmetleri servis etmektedir.

Yurdumuzun tamamına şehirler arası taşıma hizmeti veren kurumumuz, hizmet verdiğimiz kuruluş ve şahısların taleplerine en sağlam biçimde cevap verebilmek konusunda, gereken ihtiyaç duyulabilecek şartları yerine getirmektedir. Kadıköy şehirler arası nakliyat operasyonlarında, deneyimli personel görevlendirilir. Bununla birlikte işletmemizin tatbik ettiği seçkin işlemler kapsamında en sağlam taşıma işleri yerine getirilmektedir.

Şehirlerarası Nakliye Kapsamı?

Ekpertiz aşamasıyla taşımacılık faaliyetleri start alır ve gerekli vasıta, ekspertiz tarafından tanımlanır. Müşterimiz ile karşılıklı sözleşme akabinde mobilyalar ve beyaz eşyalar teminat altına alınır. Hassas eşyalarınızın özel bir biçimde ambalajlanması ile diğer eşya ve malzemelerin paketlenmesi işlemlerinden itibaren, taşıma için sevk edilen vasıtaya eşyalar istiflenir. İlk önce büyük ve mukavemetli ev eşyaları yüklenir ve ardından kırılgan eşya ve malzemeler istiflenir.

Çelik kasalı nakil araçlarımızın ev eşyası nakli işlemleri nedeniyle spesifik bir şekilde üretilmesiyle, şehirler arası taşımacılıkta ev eşyası güvenliği tam anlamda temin edilmektedir.

İşletmemiz için Müşteri memnuniyeti gücümüzün temel sebebidir.

Kurumumuz Şehirler arası nakliye nakliyesi hizmetlerini güvence kapsamına dahil etmektedir.

Şehirlerarası nakliyat sektöründe, eşyaların paketlenmesi ve kolileme faaliyetleri özeldir. Uzun yolun sorunları ile eşya ve yüklerin taşınacağı yörenin coğrafi özelllikleri düşünülür ve bu doğrultuda paketleme işlemleri neticelendirilir. Paketlemeden sonraki aşamada taşıma aracına istifleme faaliyeti yerine getirilir. Titizlikle yerine getirilen ambalajlama ve istifleme ile malzemeleriniz hasara karşı muhafaza edilmektedir. İller arası nakliyat adına gereken bütün resmi evraklarımız bulunmaktadır. Araç operatörlerimiz uzman, SRC ve psikoteknik belgelerine sahip şahıslardır. Şirketimizin ve kadromuzun temin etmiş bulunduğu yetki belgeleri neticesinde, yolda çıkacak tüm resmi ve gayriresmi sorunlar önceden önlenmiştir. Şirketimiz tonaj konusunda tedbirli işlem yapmaktadır.

Şehirler arası taşımacılık fiyatları, taşınılacak yörenin mesafesi, çelik kasalı vasıtanın niteliği, talep edilen ek hizmetler ve taşıma aracının büyüklüğü gibi hallere göre değişiklik gösterebilir. Firmamız Veytaş Nakliye, Kadıköy şehirlerarası nakliyat faaliyetlerimizde en makul seçeneklerle fiyat belirlemektedir.

Kadıköy'den Tüm Türkiye'ye İller arası Ev Taşımacılığı !

KURUMSAL

Kadıköy Veytaş Taşımacılık, Kadıköy Evden Eve Nakliyat sektöründe tercih edilen kuruluşlar arasında yer almaktadır.

Devamı »

REFERANSLAR

Kadıköy ve çevresinde bizimle çalışmayı tercih eden birey ve kuruluşların verdiği güvence, kalitemize ayna teşkil eder.

Devamı »

YORUMLAR

Kadıköy ve civarındaki ilçelerde kuruluşumuzla taşınmayı seçmiş olan şahıs ve kuruluşların şirketimiz ile alakalı beyan ettiği fikirler.

Devamı »

Kadıköy Eşya Taşıma İşleri Aşamaları

Ev Taşımacılığı, eşyalarınızın güvenliklerinin tam anlamda temin edilmesi doğrultusunda profesyonel bir şekilde yürütülen süreçleri kapsamaktadır.