• kadıköy evden eve nakliyat

Kadıköy Veytaş Nakliye

kadıköy veytas nakliyat

Taşımacılık kapsamında 1959'dan bu zamana görev yaptığımız zaman içinde çok sayıda kişi, firma ve devlet kurumuna taşıma işi yapmış olan Veytaş Taşımacılık, bu alanda başlıca taşıma organizasyonları arasında bulunmaktadır.

Kadıköy Veytaş Nakliyat, hizmet verdiği kişi ve kurumların isteklerinin uygun koşullarda, nitelikli, güvenli bir biçimde ve vaktinde temin edilmesini asli kalite politikası olarak görmektedir.

Hizmet sunduğu müşterilere kaliteli ve ayrıca güvenli taşımacılık sunan Veytaş Nakliye, evveliyatından bu zamana etkili bir referans ağı sahibi olmuştur.

Kadıköy Veytaş Lojistik kurumsal yapısı, bölgesel ve şehirlerarası nakliyat işlemlerinde faydanıza sunduğu 3 tane 6 tekerli ve 6 tane büyük boy nakliye aracı, bölgesel asansörlü nakliyat alanında faydanıza sunduğu 3 farklı nakil asansörü kamyonu, hassas materyal muhafaza hizmetleri amaçlı 1800 metrekare iç bölümü mevcut olan, emniyetli deposu ile ayrıca taşınacak her farklı materyal ve eşyaya uygun olarak belirlenmiş ambalaj malzemeleri deposundan meydana gelmektedir. Ayrıca firmamızın, müşterilerinin taşınma gereksinimlerine zahmetsiz yanıt verebilme maksadıyla görevlendirdiği, her biri kendi sınıfında eğitimli ve uzman personel ekibi mevcuttur.

"Ev Taşımada Güven" savsözüyle, müşterilerine bir vaat veren kuruluşumuz, onların isteklerinin uygun koşullarda, kaliteli, güvenilir bir şekilde ve tam vaktinde temin edilmesini esas tutumu olacak şekilde özümsemiştir.

Kadıköy Veytaş Nakliyat, Ekonomik Fiyatlar Sunar !

Kadıköy Ev Taşıma İşleri Aşamaları

Ev Nakliyat, eşya güvenliğinin eksiksiz bir biçimde temin edilmesi düşüncesiyle profesyonelce ifa edilen aşamaları kapsar.