• şehirler arası nakliyat

Kartal Şehirlerarası Nakliyat

kartal şehirlerarası nakliyat

Kartal şehirler arası taşıma, şehiriçi nakliyata nispeten uzun uzaklık içeren eşya taşıma biçimidir. Nakliyat bakımından farkları bulunmamaktadır. İllerarası nakliyede mesafe çok daha fazladır. Bu sebeple, bu amaç doğrultusunda sevk edilecek taşımacılık vasıtalarının uzun yola dayanıklı ve güvenli yapıda olması gereklidir. Kuruluşumuzun faydanıza sunduğu iller arası nakliye vasıtaları, uzun ömürlü ve darbe engelleme özelliktedir.

Şehirler Arası Taşıma Ne demektir? Ne şekilde Neticelendirilir?

Çağımız lojistik yöntemlerinin ilerlemesiyle, çelik kasa nakliyat taşıtlarının konforu ve emniyetliliği çoğalmıştır. Şehirler Arası Nakliyat faaliyetlerinde, değişik vasıtaları kullanmakta olan Veytaş Taşımacılık, süratli ve hassas taşıma eylemleri sunmaktadır.

Türkiye'nin her tarafına şehirler arası nakliye hizmeti veren kurumumuz, vatandaşlarımızın taleplerine en ciddi biçimde cevap sunabilmek düşüncesiyle, mecburi anlamda bütün şartları uygulamaktadır. Kartal şehirler arası nakliyat işlerinde, birikimli personel çalışmaktadır. Bununla birlikte kuruluşumuzun uyguladığı ayrıcalıklı bir mekanizma neticesinde son derece hassas eşya taşıma hizmetleri icra edilmektedir.

Şehirlerarası Nakliyat İşlemleri?

Yerinde İnceleme işlemiyle nakliyat süreçleri başlar ve gerekli nakliye aracı, eksper tarafından tespit edilir. Müşterimiz ile karşılıklı sözleşme akabinde möble ve beyaz eşyalar sigorta kapsamına alınır. Hassas ev eşyalarının kendine özgü paketleme malzemeleriyle korunaklanması ile diğer ev eşyalarının ambalajlanması aşamasından hemen sonra, taşıma nedeniyle belirlenen taşıta evde bulunan tüm eşyalar yüklenir. İlk aşamada büyük ve dayanıklı mobilyalar istiflenir ve daha sonra hassas ev eşyaları indirilir.

Kapalı kasa araçlarımızın ev eşyası transfer işlemleri doğrultusunda kendine özgü bir şekilde üretilmesiyle, şehirlerarası taşımada tüm eşyalarınızın hasara karşı muhafaza edilmesi tam bir biçimde temin edilmektedir.

Şirketimiz adına Müşteri memnuniyeti esas hedefimizdir.

Kurumumuz Şehirler arası taşıma taşımacılık hizmetlerini teminat altına dahil etmektedir.

Şehirlerarası taşıma alanlarında, paketleme ile korunaklama işlemleri kendine hastır. Uzun yolun sorunları ile yük ve eşyaların taşınacağı çevrenin iklimsel özelllikleri göz önüne alınır ve bu doğrultuda ambalajlama metodları uygulanır. Eşyaların paketlenmesi süreci akabinde araca istifleme faaliyeti yerine getirilir. Dikkatlice tamamlanan ambalajlama ve yükleme sayesinde malzemeleriniz zarar görmeye karşı korunmaktadır. Şehirlerarası nakliye hususunda gerekli bütün resmi evraklarımız vardır. Araç operatörlerimiz deneyimli, SRC ve psikoteknik belgelerine sahip bireylerdir. Kuruluşumuzun ve çalışanlarımızın sahip olduğu izin belgeleri sayesinde, yol güzergahında olabilecek bütün resmi sıkıntılar ortadan kaldırılmıştır. Kurumumuz tonaj konusunda titiz davranmaktadır.

Şehirlerarası nakliye maliyetleri, taşınılacak çevrenin mesafesi, çelik kasa aracın niteliği, talep edilen ek seçenekler ve taşıma aracının kapasitesi gibi durumlara göre değişiklik arzeder. Şirketimiz Veytaş Evden eve nakliyat, Kartal şehirlerarası nakliyat hizmetlerimizde en elverişli seçeneklerle fiyatlandırma yapmaktadır.

Kartal'den Türkiye'nin Tüm Şehirlerine Şehirlerarası Taşıma !

KURUMSAL

Kartal Veytaş Taşımacılık, Kartal Evden Eve Nakliyat sektöründe tercih edilen kuruluşlar arasında yer almaktadır.

Devamı »

REFERANSLAR

Kartal ve çevresinde bizimle çalışmayı tercih eden birey ve kuruluşların verdiği güvence, kalitemize ayna teşkil eder.

Devamı »

YORUMLAR

Kartal ve civarındaki ilçelerde kuruluşumuzla taşınmayı seçmiş olan şahıs ve kuruluşların şirketimiz ile alakalı beyan ettiği fikirler.

Devamı »

Kartal Ev Taşıma Faaliyetleri İçeriği

Evden Eve Taşıma, eşya güvenliğinin tam olarak temini için eğitimli personel tarafından yerine getirilen süreçleri içermektedir.