• kartal evden eve nakliyat

Kartal Veytaş Lojistik

kartal veytas nakliyat

Taşıma kapsamında 1980'lerden bu zamana görev ifa ettiğimiz dönem içerisinde sayısız şahıs, firma ve kamu kurumuna taşımacılık yapmış olan Veytaş Nakliyat, bu sektörde öncü taşımacılık kurumları arasında sayılmaktadır.

Kartal Veytaş Nakliyat, hizmet sağladığı kişi ve kurumların gereksinimlerinin hesaplı, yüksek standartlarda, emniyetli bir biçimde ve doğru zamanda sağlanmasını reel hareket tarzı olarak belirlemiştir.

Müşterilerine yüksek standartlarda ve ayrıca sağlam iş sunan Veytaş Taşımacılık, evveliyatından bu yana sağlam bir referans ağı elde etmiştir.

Kartal Veytaş Nakliyat organizasyon altyapısı, bölgesel ve iller arası nakliye alanında opere ettiği 3 tane 6 lastikli ve 7 adet büyük boy nakliyat aracı, bölgesel asansörlü nakliyat alanında faydanıza sunduğu 3 tane nakliyat asansörü kamyonu, hassas materyal depolama işlemleri amaçlı 1400 metrekare dahili bölümü bulunan, emniyetli deposu ile ayrıca nakli yapılacak her bir yük ve eşya kategorisine uygun seçilmiş paketleme gereçleri depolarından oluşmaktadır. Ayrıca kuruluşumuzun, müşterilerinin eşya nakliyesi ihtiyaçlarına sorunsuz cevap verebilme gayesiyle istihdam ettiği, tümü kendi alanlarında eğitimli ve tecrübeli eleman kadrosu bulunmaktadır.

"Hayalimiz Memnuniyetinizdir" sloganı ile, müşterilerine bir söz veren işletmemiz, onların taleplerinin hesaplı, yüksek standartlarda, güvenli bir şekilde ve tam zamanında karşılanmasını asıl hareket tarzı olacak şekilde içselleştirmiştir.

Kartal Veytaş Nakliyat, Ekonomik Fiyatlar Sunar !

Kartal Ev Nakliyat Eylemleri Kapsamı

Eşya Taşıma, ev eşyası güvenliğinin kusursuz bir biçimde temin edilmesi gayesiyle profesyonel bir şekilde ifa edilen aşamaları kapsamaktadır.