• maltepe evden eve nakliyat

MALTEPE EVDEN EVE NAKLİYAT

Maltepe Evden Eve Nakliyat kapsamında faaliyet sunan Maltepe Veytaş Nakliyat, geçmişinin temin ettiği deneyim ile potansiyelin getirdiği katkılarla, kişi ile firmalar için mükemmel ve güvenilir nakliyat ve evden eve nakliyat faaliyetleri vermektedir.

Çağımızın gerekliliklerini ve teknolojisini tüm yönleriyle takip eden şirketimiz, senelerin armağan ettiği spesiyalite ve birikimi de söz konusu niteliğiyle bütünleştirdiği için, Maltepe bölgesindeki kişi ve kurumlara noksansız ve seçkin hizmet sunmaktadır.

 

KURUMSAL

Maltepe Veytaş Taşımacılık, Maltepe Evden Eve Nakliyat kapsamında öncü konumundaki kuruluşlar arasındadır.

Devamı »

REFERANSLAR

Maltepe ve çevre semtlerde firmamızla çalışmayı seçmiş olan insanların referansları, hizmet kalitemize ayna teşkil etmektedir.

Devamı »

YORUMLAR

Maltepe ve çevresinde kurumumuzla iş yapmayı tercih eden müşterilerimizin firmamızla alakalı beyan ettiği görüşler.

Devamı »evden eve nakliyat maltepe

MALTEPE VEYTAŞ NAKLİYAT

  • Kapalı Kasa Araçlar

    Maltepe ve çevre ilçelerde kullandığımız Araçlarımızın tamamı kapalı kasalıdır ve hassas nakliye için kapsamlı tasarlanmıştır. Emniyetli Taşıma Sağlar.

  • Deneyimli Ekip

    Maltepe ve çevresinde görev verdiğimizekiplerimiz, sahalarında eğitimli ve ehil elemanlardan meydana gelmektedir.

  • Tam Zamanında

    Maltepe Veytaş Nakliyat, Maltepe ve etrafındaki bölgede nakliyat sürecinizi doğru zamanda ve sorunsuz sonuçlandırma noktasında hassastır.

maltepe evden eve
maltepe nakliyat

Taşımacılık sektöründe 1984'ten beri faaliyet icra ettiğimiz süre içerisinde oldukça fazla sayıda şahıs, firma ve de kamu kuruluşuna taşımacılık yapmış olan Veytaş Lojistik, bu sektörde başlıca lojistik firmaları içinde sayılmaktadır.

Maltepe Veytaş Taşımacılık, hizmet verdiği kişilerin gereksinimlerinin uygun koşullarda, nitelikli, güvenli bir biçimde ve tam vaktinde sağlanmasını asıl kalite politikası bilmektedir.

Hizmet sunduğu şahıs ve kurumlara nitelikli ve güvenli işlemler sunan Veytaş Nakliyat, evveliyatından bu zamana güçlü referanslar kazanmıştır.

Maltepe Veytaş Nakliyat organizasyon altyapısı, şehiriçi ve iller arası nakliyat alanında faydanıza sunduğu 5 tane orta boy ve 8 adet büyük hacimli nakliyat aracı, şehiriçi asansörlü nakliyat faaliyetlerinde faydanıza sunduğu 2 adet nakliyat asansörü kamyonu, hassas materyal muhafaza hizmetleri amaçlı 850 metrekare kapalı bölgesi mevcut olan, güvenlikli deposu ve ayrıca nakli yapılacak her farklı yük ve eşyaya uygun olacak biçimde belirlenmiş paketleme malzemeleri deposundan oluşmaktadır. Aynı zamanda kurumumuzun, hizmet verdiği birey ve kurumların eşya taşıma ihtiyaçlarına sorunsuz netice sunabilme hedefiyle istihdam ettiği, tamamı kendi branşlarında deneyim sahibi ve tecrübeli çalışan kadrosu mevcuttur.

» maltepe evden eve nakliyat 7/24 «


maltepe evden eve nakliyat

Maltepe Eşya Taşıma Operasyonları Kapsamı

Evden Eve Nakliyat, ev eşyası güvenliklerinin tam anlamda temin edilmesi düşüncesiyle profesyonelce yerine getirilen aşamaları kapsamaktadır.