• maltepe ofis taşıma

Maltepe Ofis Taşımacılığı

maltepe ofis taşıma

Ofis taşımacılığı öteki nakliye modellerinden ayrıcalıklı anlamda çok daha özel ilgi ve deneyim gerektiren bir eşya taşıma işidir.

Şirketimiz Maltepe Büro Taşıma kurumları arasında güçlü organize özelllikleri ve aynı zamanda kayıtsız şartsız müşteri memnuniyeti düşüncesiyle ciddi işletmelerdendir.

İş yeri nakliyesi hakkındaki ihtiyacınıza binaen kalite perspektifimiz çerçevesinde herşeyden önce taşıma faaliyetlerimizde vazifelendirdiğimiz personelimiz adresinize gelerek ofisinizdeki eşyaları inceler. İnceleme bitiminde etüt çalışması yapılır.

Taşıma işleminin gerçekleştirildiği gün nakliyenin daha hızlı ve rahat yapılması doğrultusunda ofisinizdeki tüm eşya ve malzemeler sınıflarına ayrılarak işlem yapılarak taşınır. Belgelerin olduğu dolaplar ve mobilyaların sökülümleri nispeten hızlı olabilmesi için şarjlı montaj-demontaj aletleri tercih edilmektedir. Bütün ofis eşya ve malzemeleri avrupadan ithal ettiğimiz ambalaj malzemelerine sarılarak paketlenir. Dosyalar ve masa aksesuarlarıysa kolilere konulmak suretiyle üstlerine odayı kullanan kişinin ve odanın ismi yazılır.

Firmamız ofis nakliyesi faaliyetlerini güvence altına almaktadır.

Maltepe Ofis Taşımacılığı faaliyet alanında senelerdir önder konumunu muhafaza eden firmamız Veytaş Nakliyat, güven ve sadakatle ihtiyaç sahiplerine hizmet vermektedir.

Maltepe Veytaş Nakliyat, Ekonomik Fiyatlar Sunar !

KURUMSAL

Maltepe Veytaş Taşımacılık, Maltepe Evden Eve Nakliyat sektöründe tercih edilen kuruluşlar arasında yer almaktadır.

Devamı »

REFERANSLAR

Maltepe ve çevresinde bizimle çalışmayı tercih eden birey ve kuruluşların verdiği güvence, kalitemize ayna teşkil eder.

Devamı »

YORUMLAR

Maltepe ve civarındaki ilçelerde kuruluşumuzla taşınmayı seçmiş olan şahıs ve kuruluşların şirketimiz ile alakalı beyan ettiği fikirler.

Devamı »

Maltepe Ev Nakliyat Organizasyonu Kapsamı

Ev Taşıma, eşya güvenliklerinin tam anlamda temin edilmesi gayesiyle eğitimli elemanlar tarafından ifa edilen süreçleri kapsar.