• şehirler arası nakliyat

Maltepe Şehirlerarası Nakliyat

maltepe şehirlerarası nakliyat

Maltepe şehirler arası nakliyat, şehiriçi nakliyeye göre daha geniş kilometre konu edinen taşıma şeklidir. Nakliye yönüyle farkları bulunmamaktadır. İllerarası taşımacılıkta mesafe fazladır. Bu nedenden ötürü, bu amaç doğrultusunda sevk edilecek taşımacılık kamyonlarının uzak mesafelere dayanıklı ve sağlam yapıda olması gereklidir. Şirketimizin kullandığı illerarası nakliyat araçları, dayanıklı ve güvencelidir.

Şehirler Arası Nakliyat Ne demektir? Ne şekilde Sonuçlandırılır?

Çağımız taşımacılık teknolojilerinin gelişmesiyle, kapalı kasa taşıma vasıtalarının konforu ve emniyeti yükselmiştir. Şehirler Arası Taşımacılık işlemlerinde, yük çeşitlerine göre çeşitlenen taşıtları istihdam eden Veytaş Nakliyat, seri ve güvenilir nakil etkinlikleri sunmaktadır.

Yurdumuzun bütün şehirlerine şehirler arası taşıma hizmeti veren firmamız, yurttaşlarımızın isteklerine en doğru biçimde cevap sunabilmek gayesiyle, mecburi anlamda ihtiyaç duyulabilecek koşulları içselleştirmektedir. Maltepe şehirlerarası evden eve nakliyat kademelerinde, profesyonel elemanlar istihdam edilmektedir. Bununla birlikte şirketimizin tatbik ettiği ayrıcalıklı bir işleyiş neticesinde en güvenli lojistik hizmetleri icra edilmektedir.

Şehirlerarası Taşıma İşlemleri?

Yerinde İnceleme hizmetiyle nakliye işlemleri başlar ve lüzumlu olan araç, eksper raporu ile tespit edilir. Anlaşma sonrası möble ve beyaz eşyalar sigortalanır. Kırılabilir eşya ve taşınacak materyalin özel bir tarzda paketlenmesi ve öteki ev eşyalarının ambalajlanması işlemlerinden sonra, asansörle çelik kasa taşıma aracına, evde bulunan tüm eşyalar istiflenir. Diğerlerinden önce ağır ve sağlam eşyalar istiflenir ve ardından hassas eşyalar yüklenir.

Çelik kasa transfer araçlarımızın eşya taşıma hizmeti amacıyla hususi bir formda imal edilmesiyle, şehirler arası nakliyatta tüm eşyalarınızın emniyeti tam anlamda sağlanmaktadır.

Kuruluşumuz için Hizmet verdiğimiz kurum ve şahısların memnuniyeti birikimimizin temel sebebidir.

Kurumumuz Şehirlerarası nakliye taşıma faaliyetlerini sigorta altına dahil etmektedir.

Şehirlerarası nakliyat faaliyetlerinde, paketleme ile korunaklama faaliyetleri özeldir. Uzak güzergahların sıkıntılarıyla taşınılacak yörenin iklimsel durumu değerlendirilir ve bunlara göre paketleme yöntemleri uygulanır. Ambalajlamadan itibaren araç içi istifleme süreci yerine getirilir. Titiz bir şekilde icra edilen ambalajlama ve araç içi istifleme sayesinde eşyalar hasar almamaktadır. Şehirler arası nakliye için gerekli tüm belgelerimiz bulunmaktadır. Araç operatörlerimiz tecrübe sahibi, SRC ve psikoteknik belgelerine sahip bireylerdir. Şirketimizin ve çalışanlarımızın sahip olduğu yetki belgeleri sayesinde, yolda çıkabilecek tüm resmi ve gayriresmi problemler ortadan kaldırılmıştır. İşletmemiz tonaj konusunda dikkatlice davranmaktadır.

Şehirler arası taşıma maliyetleri, gidilecek ilin mesafesi, kapalı kasa aracın soğutuculu olması, isteğe bağlı ek faaliyetler ve taşıma vasıtasının kapasitesi gibi hallere göre değişiklik arzeder. Şirketimiz Veytaş Taşımacılık, Maltepe şehirlerarası nakliyat organizasyonlarında en müsait bir kapsamda maliyet belirlemektedir.

Maltepe'den Türkiye'nin Tüm Şehirlerine Şehirler arası Nakliyat !

KURUMSAL

Maltepe Veytaş Taşımacılık, Maltepe Evden Eve Nakliyat sektöründe tercih edilen kuruluşlar arasında yer almaktadır.

Devamı »

REFERANSLAR

Maltepe ve çevresinde bizimle çalışmayı tercih eden birey ve kuruluşların verdiği güvence, kalitemize ayna teşkil eder.

Devamı »

YORUMLAR

Maltepe ve civarındaki ilçelerde kuruluşumuzla taşınmayı seçmiş olan şahıs ve kuruluşların şirketimiz ile alakalı beyan ettiği fikirler.

Devamı »

Maltepe Evden Eve Nakliye Hizmetleri İçeriği

Evden Eve Taşıma, ev eşyası güvenliklerinin eksiksiz bir biçimde sağlanması düşüncesiyle profesyonelce yerine getirilen işlemleri kapsar.