• maltepe evden eve nakliyat

Maltepe Veytaş Taşımacılık

maltepe veytas nakliyat

Taşımacılık sektöründe 1981 senesinden beri hizmet verdiğimiz süre içerisinde oldukça fazla sayıda kişi, firma ile devlet kurumuna taşımacılık yapmış olan Veytaş Nakliyat, söz konusu sektörde tercih edilen nakliye kurumları içerisinde yer almaktadır.

Maltepe Veytaş Nakliyat, müşterilerinin ihtiyaçlarının ekonomik, kaliteli, güvenilir bir şekilde ve tam zamanında temin edilmesini belli başlı hareket tarzı bilmektedir.

Müşterilerine kaliteli ve güvenli taşımacılık yapan Veytaş Lojistik, evveliyatından bu güne etkin bir referans ağı elde etmiştir.

Maltepe Veytaş Nakliye organizasyon özelllikleri, şehir içi ve şehirlerarası taşıma hizmetlerinde opere ettiği 5 tane ortanca ölçekte ve 5 tane büyük ölçekte lojistik kamyonu, lokal kapsamda asansörlü ev taşıma işlemlerinde opere ettiği üç ayrı ev eşyası nakliye asansörü kamyonu, hassas materyal depolama hizmetleri için 1500 m2 iç alanı bulunan, emniyetli deposu ile aynı zamanda nakledilecek her türlü materyal ve eşyaya uygun olarak belirlenmiş paketleme malzemeleri deposundan oluşmaktadır. Bununla birlikte firmamızın, müşterilerinin eşya nakliyesi taleplerine ayrıntılı çözüm sunabilme maksadıyla görevlendirdiği, her biri kendi branşlarında eğitimli ve deneyimli çalışan ekibi bulunmaktadır.

"Gayemiz Hoşnutluğunuzdur" vecizesiyle, hizmet sunduğu müşterilere bir vaat veren işletmemiz, müşterilerinin ihtiyaçlarının uygun koşullarda, kaliteli, emniyetli bir şekilde ve doğru zamanda sağlanmasını esas kalite politikası bilmektedir.

Maltepe Veytaş Nakliyat, Ekonomik Fiyatlar Sunar !

Maltepe Ev Taşımacılığı Eylemleri İçeriği

Evden Eve Taşıma, taşınan eşyaların güvenliklerinin eksiksiz bir biçimde temin edilmesi adına uzman personel tarafından yerine getirilen süreçleri kapsar.