Manisa Çelikler Nakliyat Firma Profili

Manisa Çelikler nakliyat

Taşımacılık kapsamında 1959'dan bu güne dek hizmet verdiğimiz dönem içinde oldukça fazla sayıda birey, firma ve de devlet kurumuna nakliye işi yapmış olan Çelikler Nakliyat, bu alanda öncü konumundaki nakliye şirketleri içerisinde sayılmaktadır.

Hizmet sunduğu şahıs ve kurumlara nitelikli ve güvenilir taşımacılık yapan Çelikler Nakliyat, uzun geçmişinde sağlam referanslar elde etmiştir.

Çelikler Nakliyat organizasyon altyapısı, bölgesel ve şehirler arası taşımacılık alanında faydanıza sunduğu 5 adet orta boy ve 3 tane büyük boy nakliye kamyonu, şehir içi asansörlü taşımacılık işlemlerinde kullandığı 3 tane transfer asansörü aracı, eşya koruma hizmetleri için 900 metrekare dahili kısmı mevcut olan, emniyetli deposu ve ayrıca taşınan her bir materyal ve eşyaya uygun olacak biçimde derlenmiş ambalaj gereçleri deposundan oluşmaktadır. Bununla birlikte şirketimizin, müşterilerinin eşya nakli istemlerine sıkıntısız netice sunabilme maksadıyla istihdam ettiği, tamamı kendi özel sınıfında eğitimli ve deneyimli personel kadrosu mevcuttur.

"Teknoloji Taşınırken de Yanınızda" sloganı ile, müşterilerine bir söz veren işletmemiz, müşterilerinin ihtiyaçlarının hesaplı, yüksek standartlarda, güvenilir bir biçimde ve doğru zamanda karşılanmasını belli başlı tutumu olacak biçimde benimsemiştir.

 

Yorumlar

  • Birsen KARAGÖZ

    Manisa içerisinde asansörlü nakliyat hizmetleri olan eşya taşıma şirketlerini inceledim. aaa Taşımacılık firmasının diğerlerine nispeten daha güvenilir olduğunu düşündüm ve eşyalarımın nakledilmesi hususunda bu firma ile anlaşmaya karar verdim. Firmanın ekip sorumlusu Bahadır bey ile irtibat halinde olduk ve evimin taşınması kolayca sonuçlandırıldı. Herhangi problemle karşılaşmadım. Hiçbir eşyam tahribat almadı. Evime gelen personele ve aaa Nakliye şirketine teşekkür ederim. aaa Nakliyatı tüm Manisa'lılara da tavsiye ederim.

  • Alican KARAKUM

    Manisa içerisinde mevcut olan dairemi aaa Nakliye şirketi ile Çamakkale'ye taşıdım. aaa Taşımacılık şehirlerarası nakliyat konusu bakımından belli ki kaliteli bir lojistik kuruluşu. İleri düzey bir şekilde taşındığımı söyleyebilirim. Eşyalarımı taşımaya gelen arkadaşlara çok teşekkür ederim. Evimdeki her şeyi paketlediler. Özenli ve ayrıca düzenli bir çalışma biçimleri vardı. aaa Nakliyeyi herkese tavsiye ederim.

  • Nalan BULUT

    Manisa içerisinde aaa Nakliyat ile taşındım. Giray bey ile beraberindeki arkadaşlar hakikaten ustaca hizmetlerini yaptılar. Hiç bir eşyaya zarar vermeden itinalı bir biçimde transfer işlevini yaptılar ve problemsiz bir halde eşya nakli işlemlerimizi icra ettiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. aaa Nakliyeyi taşınmak isteyen herkese tavsiye ederim.