Eşya Depolama

Manisa Eşya Depolama

Depolama, işletmemizin ifa ettiği güvenli hizmetler arasında bulunmaktadır. Depolama, her hangi bir eşya çeşidinin (mesela arabalar ve motosikletler, ofis eşyaları, ev eşyalarınız, muhafaza etmeniz gereken fazla ev eşyaları, önemli kutular ve bunlara benzer tüm eşyalar) muhafazalı antrepolarda ve özel bölmelerde barındırılması faaliyetleridir.

Kuruluşumuz, Manisa'da ev taşıma ve işyeri nakliyesi süreçleriyle birlikte, müşterilerinin istemleri çerçevesinde müsait bir fiyatlandırma ile belli süreçte eşya barındırma işlemleri de sunmaktadır. Bir yıllığına ve daha geniş zaman kapsamlı eşya koruma anlaşmalarında tek sefere mahsus olarak taşıma bedelsizdir.

Gün boyunca kamera sistemleri vasıtasıyla koruma altında olan antrepolarımız, meydana gelebilecek tüm afet durumlarına karşı da güvence altındadır.

Kuruluşumuz tarafından tespit edilen depolama fiyatları, oldukça makul ölçülerdedir. Daha sonra ekstra ücret ilave edilmemektedir. Tüm fiyatlandırma, önceden müşterilerimize bildirilmektedir. Müşteri memnuniyetinin planlandığı eşya muhafazası hizmetinde, lüzumlu olan her bir durum şirketimizce hesaba katılmıştır.

» Çanakkale Depolama

 

Yorumlar

  • Birsen KARAGÖZ

    Manisa içerisinde asansörlü nakliyat hizmetleri olan eşya taşıma şirketlerini inceledim. aaa Taşımacılık firmasının diğerlerine nispeten daha güvenilir olduğunu düşündüm ve eşyalarımın nakledilmesi hususunda bu firma ile anlaşmaya karar verdim. Firmanın ekip sorumlusu Bahadır bey ile irtibat halinde olduk ve evimin taşınması kolayca sonuçlandırıldı. Herhangi problemle karşılaşmadım. Hiçbir eşyam tahribat almadı. Evime gelen personele ve aaa Nakliye şirketine teşekkür ederim. aaa Nakliyatı tüm Manisa'lılara da tavsiye ederim.

  • Alican KARAKUM

    Manisa içerisinde mevcut olan dairemi aaa Nakliye şirketi ile Çamakkale'ye taşıdım. aaa Taşımacılık şehirlerarası nakliyat konusu bakımından belli ki kaliteli bir lojistik kuruluşu. İleri düzey bir şekilde taşındığımı söyleyebilirim. Eşyalarımı taşımaya gelen arkadaşlara çok teşekkür ederim. Evimdeki her şeyi paketlediler. Özenli ve ayrıca düzenli bir çalışma biçimleri vardı. aaa Nakliyeyi herkese tavsiye ederim.

  • Nalan BULUT

    Manisa içerisinde aaa Nakliyat ile taşındım. Giray bey ile beraberindeki arkadaşlar hakikaten ustaca hizmetlerini yaptılar. Hiç bir eşyaya zarar vermeden itinalı bir biçimde transfer işlevini yaptılar ve problemsiz bir halde eşya nakli işlemlerimizi icra ettiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. aaa Nakliyeyi taşınmak isteyen herkese tavsiye ederim.