evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliyat Faaliyetleri

Evden eve nakliye işlemleri, ev nakliye aşamalarının, möble, ev makineleri veya diğer cihazların ziyan görmemesi düşüncesi nedeniyle bütün önlemlerin alınması içeriğiyle, belirli bir program mukabilinde icra edilmesidir. Evinizde bulunan eşyaların toplanması, sarılarak muhafaza edilmesi, araç ile taşınıp yeni alanlarına yerleştirilmesi işlemlerini ihtiva eder.

Evden Eve Nakliyat Nedir? Nasıl İcra Edilir?

Evden Eve Nakliye, evde olan materyal ve eşyaların taşınılacak eve taşınmasında, evlerinizde bulunan eşyaların zarar görmesini ortadan kaldırıcı önlemlerle birlikte, uzman elemanlar tarafından parçalarına ayırma ve montaj işlerinin de yerine getirildiği profesyonel bir nakliyat sistemidir.

Evden Eve Nakliye İşlemleri

Evden Eve Nakliyat sadece evde bulunan eşyaların taşınması manasında yapılabileceği gibi, yeni evde eşyaların kurularak kullanıma hazır bir şekle getirilmeleri şeklinde de yapılabilmektedir.

Eşyaların zarar görmesine karşı korunması niyetiyle, halihazırda bulundukları mevkide sökme süreçleri ve ambalajlama işlemleri yerine getirilerek başka bir eve nakliyesi ile yeniden kurulumlarının yapılması ve kullanıma hazır bir şekle getirilmesi işlemleri evden eve nakliyat işlemlerinin merkezini meydana getirmektedir.

Taşıma sürecinin en başta gelen bölümü ve vazgeçilmezi vaziyetine gelen evden eve nakliyat, mesleğinin cidden mahiri bir firma tarafından yerine getirilmediği hallerde önemli ve telafisi mümkün olmayan zorluklara yol açabilmektedir. Eşyalarınızı taşınması için teslim ettiğiniz firmanın, mesleğinde mütehassıs ve deneyimli bir ekibi, kapalı kasalı evden eve nakliyat araçları ve sağlam kurumsal altyapısı ile itimat edilen bir kurum olması gereklidir.

Evden eve taşımacılık alanında en çok değer gösterilmesi gerekli unsur paketlemedir. Nakledilecek mobilya, teçhizat ve taşınacak mekanda bulunan eşyaların, kullanım vasıflarına göre seçilen farklı ambalaj malzemeleriyle ambalajlanarak nakliye amacıyla uygun bir şekle getirilmeleri yüksek derecede lüzumludur.

Nitelikli ve profesyonel bir destekle sıkıntısız bir taşınma temin edilecektir. Evden eve nakliye anlamı itibariyle nedir? sualini çok sayıda insan sormakta ve bu ifadenin sadece taşınma olarak düşünülmesi de dar bir anlayış anlamıyla kabul edilmektedir. Ev taşıma prosedüründe direkt olarak harekete geçmeden önce, makul bir planlama programı halledilmelidir.

İşletmemizin kendi dallarında profesyonelleşmiş ve aynı zamanda deneyimli personel kadrosu yardımıyla, taşınmanın bütün zorluğundan kolayca uzak kalabilir ve eşyalarınızın güvenliğini de sağlama alarak taşınacağınız mekânınıza geçiş yapabilirsiniz.


Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Sırasında Gerçekleştirilen İşlemler

- Ekspertiz: Nakliye planlamasının düzgün bir biçimde yapılması için yerinde teftiş manasında olan ve aynı zamanda kurumumuzun ücretsiz sunduğu raporlama servisinden faydalanmalısınız.

- Nakliyat sigortası: Taşımacılık sigortası, eşyalarınızı nakliye süreçleri sırasında muhtemel ve istenmeyen durumlara ve kazalara karşı güvenlik kapsamına alır.

- Söküm ve Monte: Eşya ve yüklerinizin düzgün biçimde sarımı, nakil aracına dengeli konumlandırılması ve daha emniyetli taşınması gayesiyle demonte işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Bununla birlikte Elbise dolapları gibi parçalarına ayrıştırılarak nakilleri yapılan eşyalarınız, yeni mekanınızda belirleyeceğiniz biçimde pozisyonlandırılarak yeniden ekibimiz tarafından montajlanır.

- Ambalaj için malzeme seçimi ve Paketleme: Elektrikli eşyalar, möbleler, mutfak unsurları ve diğer ev eşyaları için çeşitli paketleme malzemeleri kullanılarak paketleme alternatifleri uygulanmaktadır.

- Araca istifleme: Sökümleri ve ambalajlamasi yapılan möble ve diğer yüklerinizin nakil esnasında hasar görme olasılığına karşı muhafazaları, taşıma aracına düzgün yerleştirilerek yüklenmesine bağlıdır.

- Eşyaların yerleştirilmesi: Yeni yere nakliyesi yapılan ve monte edilen eşya ve malzemeleriniz tarafınızdan belirleyeceğiniz konumlarına yerleştirilir ve kullanımınıza hazır hale getirilir.

- Ev eşyası barındırma: Eşya barındırma programı bulunan kurumumuza ulaşmak suretiyle lüzumlu olan saklama sandıklarınızı talep edebilir, kaliteli ve güvenilir eşya barındırma hizmeti alabilirsiniz.

Firmamız tarafından Evden eve nakliyat faaliyet alanında özellikle eşya güvenliği konusuna ayrıntılı olarak dikkat edilmektedir. Organize bir şirket anlayışının gereği olan uzman görüş sonucunda, taşınan malzemelerin kaybolması veya hasar görmesi gibi olayların engellenmesi sağlanır.

Evden eve nakliyat fiyatları konusunda kuruluşumuzun her ödeme gücüne müsait fiyat aranjmanı sayesinde, herkes kaygısızca söz konusu hizmetimizi kullanabilecektir. Eşya ve malzemelerinizin en kısa zamanda ve güvenli koşullar çerçevesinde nakliyesi ve istenildiği biçimde yerleştirilmesi için, işletmemize sürekli olarak itimat edebilirsiniz.

» Çanakkale Evden Eve Nakliyat