Ofis Taşıma

Manisa Ofis Taşımacılığı

Kurumumuz Manisa Büro Taşıma hizmetleri şirketleri içinde güçlü organizasyon özelllikleri ve aynı zamanda koşulsuz müşteri tatmini anlayışıyla öncü konumundaki bir firmadır.

İş yeri nakliye diğer taşıma türlerine nispeten çok daha özen ve ayrıca uzmanlık isteyen bir nakil biçimidir.

İşyerinizin nakliyesi konusu için bizi aradığınızda ilk aşamada nakliye uzmanımız verdiğiniz adrese gelir ve büronuzdaki eşya ve malzemelerinizi inceler. Analiz işlemi sonrasında taşıma planlaması çıkartılır.

Nakliye işleminin yapıldığı gün naklin daha hızlı ve daha rahat olması nedeniyle iş yerinde mevcut bulunan tüm eşyalar sınıflarına ayrılarak taşınır. Dökümanların olduğu dolaplar ve mobilyaların sökülümleri nispeten süratli olabilmesi amacıyla şarjlı montaj-demontaj aletleri kullanılmaktadır. Bütün iş yeri eşya ve malzemeleri avrupadan gelen paketleme malzemelerine sarılır. Evraklar ve masalarda bulunan aksesuarlar kolilenerek üstlerine lüzumlu olan açıklayıcı bilgi yazılır.

Kuruluşumuz işyeri nakliyesi hizmetlerini teminat altına dahil etmektedir.

Manisa Ofis Taşımacılığı sahasında senelerdir lider konumunu muhafaza eden kurumumuz Çelikler Nakliyat, güven ve sadakatle müşterilerine hizmet sunmaktadır.

» Çanakkale Ofis Taşıma

 

Yorumlar

  • Birsen KARAGÖZ

    Manisa içerisinde asansörlü nakliyat hizmetleri olan eşya taşıma şirketlerini inceledim. aaa Taşımacılık firmasının diğerlerine nispeten daha güvenilir olduğunu düşündüm ve eşyalarımın nakledilmesi hususunda bu firma ile anlaşmaya karar verdim. Firmanın ekip sorumlusu Bahadır bey ile irtibat halinde olduk ve evimin taşınması kolayca sonuçlandırıldı. Herhangi problemle karşılaşmadım. Hiçbir eşyam tahribat almadı. Evime gelen personele ve aaa Nakliye şirketine teşekkür ederim. aaa Nakliyatı tüm Manisa'lılara da tavsiye ederim.

  • Alican KARAKUM

    Manisa içerisinde mevcut olan dairemi aaa Nakliye şirketi ile Çamakkale'ye taşıdım. aaa Taşımacılık şehirlerarası nakliyat konusu bakımından belli ki kaliteli bir lojistik kuruluşu. İleri düzey bir şekilde taşındığımı söyleyebilirim. Eşyalarımı taşımaya gelen arkadaşlara çok teşekkür ederim. Evimdeki her şeyi paketlediler. Özenli ve ayrıca düzenli bir çalışma biçimleri vardı. aaa Nakliyeyi herkese tavsiye ederim.

  • Nalan BULUT

    Manisa içerisinde aaa Nakliyat ile taşındım. Giray bey ile beraberindeki arkadaşlar hakikaten ustaca hizmetlerini yaptılar. Hiç bir eşyaya zarar vermeden itinalı bir biçimde transfer işlevini yaptılar ve problemsiz bir halde eşya nakli işlemlerimizi icra ettiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. aaa Nakliyeyi taşınmak isteyen herkese tavsiye ederim.