şehirler arası nakliyat

Manisa Şehirler Arası Nakliyat

Şehirlerarası nakliyat, şehir içi nakliyeye nispeten uzun mesafeli lojistik biçimidir. Taşımacılık yönüyle farkları yoktur. İller arası taşımacılıkta mesafe çoktur. Bu nedenden ötürü, bu amaç adına sevk edilecek taşımacılık araçlarının uzak mesafelere karşı muhafazalı ve güvenli yapıda olması icap etmektedir. Kurumumuzun faydanıza sunduğu şehirlerarası taşımacılık taşıtları, dirençli ve darbe emici nitelik ihtiva eder.

Şehirler Arası Nakliyat Ne demektir? Ne şekilde Sonuçlandırılır?

Günümüz taşımacılık tekniklerinin ilerlemesiyle, kapalı kasalı vasıtaların kullanışlılığı ve güvenliği artmıştır. Şehirler Arası Taşıma aşamalarında, değişik araçları kullanan kuruluşumuz, süratli ve emniyetli nakliyat faaliyetleri uygulamaktadır. Ülkemizin bütün şehirlerine illerarası taşıma hizmeti veren kuruluşumuz, vatandaşlarımızın taşınma isteklerine en iyi şekilde yanıt sunabilmek hususunda, mecburi anlamda bütün şartları icra etmektedir. Şehirler arası evden eve nakliye işlemlerinde, uzman personel istihdam edilmektedir. Bununla beraber işletmemizin kullandığı profesyonel bir işleyiş neticesinde en emniyetli eşya taşıma hizmetleri icra edilmektedir.

İllerarası Taşıma İşlemleri?

Eksper işlemiyle taşımacılık süreçleri start alır ve gerekli kapalı kasa araç, eksper raporu ile saptanır. Müşterimiz ile karşılıklı sözleşme akabinde tüm eşyalar teminat altına alınır. Hassas ev eşyalarının kendine özgü ambalaj materyalleriyle korunaklanması ile öteki eşya ve malzemelerin korunaklanması işlemlerinden itibaren, asansörle kapalı kasalı vasıtaya, eşyalar istiflenir. Öncelikle hacimli ve dayanıklı mobilya ve beyaz eşyalar yüklenir ve daha sonra kırılabilir eşyalar istiflenir.

Kapalı kasalı araçlarımızın hassas materyal nakli işlemleri konusunda spesifik bir biçimde imal edilmesiyle, şehirlerarası nakliyede taşınan eşyaların ziyan görmeye karşı muhafaza edilmesi tam bir biçimde sağlanmaktadır.

Şirketimiz için Hizmet verdiğimiz kurum ve şahısların hizmetlerimizden memnun olması gücümüzün ana nedenidir.

İllerarası nakliyat hizmetlerinde, eşyaların paketlenmesi ve muhafazalama faaliyetleri özeldir. Uzak güzergahların sıkıntılarıyla eşya ve yüklerin taşınacağı çevrenin iklimsel yapısı değerlendirilir ve bu doğrultuda eşyaların paketlenmesi metodları uygulanır. Eşyaların paketlenmesi işlemi sonrası araç içi istifleme işlemi yerine getirilir. Dikkatlice uygulanan paketleme ve yükleme sayesinde eşyalar hasar görmemektedir. Şehirler arası nakliye adına gereken tüm belgelerimiz bulunmaktadır. Araç operatörlerimiz uzman, mesleki belgelere sahip bireylerdir. Kuruluşumuzun ve kadromuzun temin etmiş olduğu yeterlilik belgeleri sayesinde, güzergahta çıkacak bütün resmi problemler ortadan kaldırılmıştır. Kuruluşumuz tüm işlemlerde titiz davranmaktadır.

İller arası taşımacılık maliyetleri, taşınılacak ilin uzaklığı, çelik kasa vasıtanın niteliği, isteğe bağlı ek hizmetler ve taşıma vasıtasının büyüklüğü gibi durumlara göre değişiklik arzeder. İşletmemiz, şehirler arası nakliyat hususunda en yerinde bir kapsamda fiyatlandırma yapmaktadır.

» Çanakkale Şehirler Arası Nakliyat

 

Yorumlar

  • Birsen KARAGÖZ

    Manisa içerisinde asansörlü nakliyat hizmetleri olan eşya taşıma şirketlerini inceledim. aaa Taşımacılık firmasının diğerlerine nispeten daha güvenilir olduğunu düşündüm ve eşyalarımın nakledilmesi hususunda bu firma ile anlaşmaya karar verdim. Firmanın ekip sorumlusu Bahadır bey ile irtibat halinde olduk ve evimin taşınması kolayca sonuçlandırıldı. Herhangi problemle karşılaşmadım. Hiçbir eşyam tahribat almadı. Evime gelen personele ve aaa Nakliye şirketine teşekkür ederim. aaa Nakliyatı tüm Manisa'lılara da tavsiye ederim.

  • Alican KARAKUM

    Manisa içerisinde mevcut olan dairemi aaa Nakliye şirketi ile Çamakkale'ye taşıdım. aaa Taşımacılık şehirlerarası nakliyat konusu bakımından belli ki kaliteli bir lojistik kuruluşu. İleri düzey bir şekilde taşındığımı söyleyebilirim. Eşyalarımı taşımaya gelen arkadaşlara çok teşekkür ederim. Evimdeki her şeyi paketlediler. Özenli ve ayrıca düzenli bir çalışma biçimleri vardı. aaa Nakliyeyi herkese tavsiye ederim.

  • Nalan BULUT

    Manisa içerisinde aaa Nakliyat ile taşındım. Giray bey ile beraberindeki arkadaşlar hakikaten ustaca hizmetlerini yaptılar. Hiç bir eşyaya zarar vermeden itinalı bir biçimde transfer işlevini yaptılar ve problemsiz bir halde eşya nakli işlemlerimizi icra ettiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. aaa Nakliyeyi taşınmak isteyen herkese tavsiye ederim.