EVDEN EVE NAKLİYAT

evden eve nakliyat

Herhangi bir evde var olan eşyaların bir nakliye şirketi vasıtası ile hasar görmeden bir evden farklı bir eve taşınmaları faaliyetine evden eve nakliye adı verilmektedir.

Evden eve taşıma operasyonları, ev eşyası nakil etaplarının, mobilyalar, evlerinizde mevcut bulunan cihazlar ya da farklı cihazların ziyan almaması gerekçesi çerçevesinde gerekli tedbirlerin alınması biçimiyle, ciddi bir programla tatbik edilmesidir. Nakledilecek tüm malzemelerin toparlanması, paketlenerek korumaya alınması, kamyon veya kamyonetle ile taşınacakları daireye taşınması ve istenilen yerlerine güvenle iletilmesi faaliyetlerini içine alır.


Evden Eve Taşıma Ne Kapsamı İçine alır? Ne şekilde İcra Edilir?

Evden Eve Taşımacılık, evinizde var olan eşyaların nakledilecekleri eve transferinde, evlerinizde bulunan eşyaların ziyan görmesini ortadan kaldırıcı önlemlerle beraber, uzman bir kadro tarafından sökme ve monte işlerinin de yerine getirildiği elit bir nakliyat düzenidir.

Evden Eve Taşımacılık sadece ev eşyaşarının sevk edilmesi şeklinde olabileceği gibi, taşınılacak evde eşyaların kurularak kullanıma hazır bir şekle getirilmeleri biçiminde de gerçekleştirilebilmektedir.

Evde bulunan eşyaların zarara izin verilmemesi hedefiyle, halihazırda bulundukları mevkide sökme süreçleri ve sarma işlemleri yerine getirilerek diğer bir eve nakledilmesi ile tekrar kurulmaları ve tasarrufa müsait bir şekle getirilmesi süreçleri evden eve taşımacılık işlemlerinin merkezini meydana getirmektedir.

Taşıma programının en mühim etabı ve unsuru statüsüne gelen evden eve taşımacılık, görevinin hakikaten tam anlamıyla erbabı bir ekip tarafından sonuçlandırılmadığı durumda hiç de şakaya gelmeyen ve çözümü akla yatkın olmayan zorluklara yön verebilmektedir. Eşya ve yüklerinizi taşınması için emanet ettiğiniz şirketin, alanında yetişmiş ve tecrübeli bir personeli, çelik kasalı evden eve taşıma kamyonları ve güçlü kurumsal yapısı ile emniyet telkin eden bir kuruluş olması zaruridir.

Evden eve taşımacılık hizmetlerinde en başta ehemmiyet gösterilmesi gerekli olan husus ambalajlamadır. Nakilleri yapılacak möble, teçhizat ve evde bulunan eşyaların, kullanma vasıflarına göre belirtilen alternatif ambalaj materyalleriyle ambalajlanarak nakliye amacıyla müsait duruma getirilmeleri ciddi derecede gereklidir.

Nitelikli ve tecrübeli bir takviyeyle problemsiz bir taşınma temin edilecektir. Evden eve taşımacılık ne demektir? sualini çok sayıda kişi sormakta ve bu deyimin yanlızca taşınma anlamıyla düşünülmesi de kısıtlı bir malumat anlamıyla benimsenmektedir. Ev taşıma prosedüründe hemen harekete başlamadan evvel, ciddi bir programlama programı yapılmalıdır.

Kuruluşumuzun kendi sahalarında ustalaşmış ve aynı şekilde tecrübeli kadrosu yardımı ile, taşınmanın tüm zahmetinden kolaylıkla uzak kalabilir ve az bir zamanda tercih ettiğiniz mekana eşya ve yüklerinizi taşıyabilirsiniz.


Evden Eve Nakliye Etkinlikleri Çevresinde Yerine Getirilen Aşamalar

- Eksper incelemesi: Taşımacılık programının tam içeriğiyle düzgün ifa edilebilmesi doğrultusunda taşınacak mekanda teftiş manasında olan ve aynı zamanda şirketimizin ücret almadan yerine getirdiği raporlama aşamasından faydalanabilirsiniz.

- Nakliye sigortası: Eşya taşıma sigortası, eşya ve yüklerinizi taşıma faaliyetleri esnasında olası ve arzu edilmeyen hallere ve kazalara karşı güvenlik kapsamında bulundurur.

- Söküm ve Monte: Eşya ve yüklerinizin uygun şekilde paketlenmeleri, transfer aracına düzenli konumlandırılabilmeleri ve daha emniyetli sevk edilmesi amacıyla sökme hizmetleri yetkili personelimiz tarafından yerine getirilmektedir. Aynı zamanda Gardrop ve dolaplar gibi bölümlerine ayrıştırılarak nakledilen mobilyalarınız, yeni yerleşim adresinizde sizin belirttiğiniz biçimde pozisyonlandırılarak yeniden ekibimiz tarafından kurulumları yapılır.

- Ambalaj için malzeme seçimi ve Taşınan malzemelerin ambalajlanması: Evinizde mevcut bulunan tüm materyaller ve diğer tüm eşyalar için materyal çeşitlerine göre seçilmiş paketleme bileşenleri kullanılmak suretiyle sarım işlemleri icra edilmektedir.

- Taşıyıcı araca istifleme: Bölümlerine ayrılan ve de ambalajlamasi yapılmış olan möble ve diğer malzemelerinizin nakliye esnasında zarar görme ihtimaline karşın alınabilecek en doğru tedbir, taşıma aracına düzenle yerleştirilerek yüklenmesi sayesinde mümkün olur.

- Eşyaların yerleştirilmesi: İstenilen mekana nakilleri yapılan ve monte edilmiş olan mobilya, beyaz eşya ve diğer taşınan eşyalarınız sizlerin tesbip ettiğiniz konumlarına yerleştirilir ve kullanılmaya hazır duruma getirilir.

- Ev eşyası barındırma: Ev eşyası barındırma programı olan kurumumuzla temasa geçerek lüzumlu olan korunaklı sandıklarınızı isteyebilir, nitelikli ve emniyetli ev eşyası barındırma işlemlerinden faydalanabilirsiniz.

Firmamız tarafından Evden eve nakliyat faaliyet alanında bilhassa eşyaların tahrip olma görme gibi istenmeyen durumlara karşın önlem alınması hususuna etraflıca dikkat edilmektedir. Organize bir işletme olmanın gerektirdiği ehil bakış neticesinde, taşınan malzemelerin çalınması veya zarar görmesi gibi olayların önlenmesi sağlanır.

Evden eve nakliyat fiyatları hakkında işletmemizin tatbik ettiği ücretlendirme sistemi ile, her kişi rahat bir şekilde söz konusu hizmetimizden yararlanabilecektir. Eşya ve yüklerinizin sıkıntısız bir biçimde ve güvenilir koşullar kapsamında nakledilmesi ve konumlandırılması için, kurumumuza devamlı olarak itimat edebilirsiniz.

 

ÖRNEK YORUMLAR

  • By Oktay KARAOĞLU

    İzmir içerisinde asansörlü nakliye hizmetleri olan şirketleri araştırdım. Onur Taşımacılık şirketinin alternatiflerine nispeten daha çok güvenli olduğunu gördüm ve dairemin nakliyesi konusunda bu şirket ile çalışmayı kabul ettim. Onur Nakliyattan Hakkı bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve dairemin nakliyesi gayet kolay bir şekilde neticelendirildi. Hiç bir sorun olmadı. Dairemdeki eşyalar hasar görmedi. Evime gelen personele ve Onur Nakliye şirketine teşekkür ederim. Bu firmayı tüm İzmir'de bulunanlara da tavsiye ediyorum.

  • Byn Derya ERDEM

    İzmir'de olan 4 + 2 dairemi akrabalarıma danışarak Onur Nakliyat şirketine taşıttım. Fatih bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen beklenilen şekilde vazifelerini ifa ettiler. Herhangi bir eşyaya ziyan vermeden dikkatli bir biçimde transfer işlevini yerine getirdiler ve sıkıntısız bir halde eşya transferi işlemlerimizi ifa ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Onur Taşımacılığı taşınmayı düşünen herkese rahatlıkla önerebilirim.

  • By Sadeddin SÖNMEZ

    Onur Nakliyat'la eşyalarımı İzmir'den Kayseri'ye taşıdım. Onur Nakliye iller arası nakliyat hususunda sağlam bir kurum. Seçkin bir kadroyla hizmet sunuyorlar. Firmaya teşekkür ediyorum. Dairemde var olan bütün eşyaları ambalajladılar. İtinalı ve ayrıca sistematik bir çalışma biçimleri vardı. Onur Nakliyatı taşınmak isteyen herkese tavsiye ediyorum.