ONUR NAKLİYAT FİRMA PROFİLİ

onur nakliyat

Taşıma kapsamında 1983 senesinden bu güne görev ifa ettiğimiz zaman dilimi içinde sayısız birey, firma ile kamu teşekkülüne hizmetlerde bulunmuş olan Onur Nakliyat, söz konusu sektörde önemli taşımacılık şirketleri içerisinde yer almaktadır.

Hizmet sunduğu müşterilere yüksek standartlarda ve ayrıca güvenceli taşımacılık sunan Onur Nakliyat, istikrarlı mazisinde etkili referanslar kazanmıştır.

Onur Nakliye organizasyon altyapısı, şehiriçi ve şehirlerarası nakliyat işlemlerinde opere ettiği 4 tane 6 tekerli ve 5 tane büyük hacimli lojistik kamyonu, şehiriçi asansörlü taşımacılık işlemlerinde opere ettiği bir ayrı ev eşyası nakliye asansörü kamyonu, ev eşyası muhafaza işlemleri amaçlı 900 metrekare dahili kısmı mevcut olan, güvenlikli deposu ile aynı zamanda nakli yapılacak her türlü yük ve eşya çeşidine elverişli derlenmiş paketleme gereçleri depolarından meydana gelmektedir. Ayrıca kuruluşumuzun, hizmet sağladığı birey ve kuruluşların eşya nakliyesi gereksinimlerine sıkıntısız cevap verebilme hedefiyle istihdam ettiği, tamamı kendi özel alanlarında pratik sahibi ve deneyimli eleman ekibi mevcuttur.

Kurumumuz, ev nakliyat hizmetiyle beraber, asansörlü nakliye, şehirlerarası taşımacılık, uluslararası ev nakliyat, eşya muhafazası ve ofis nakliyesi süreçlerini de mütehassıs bir şekilde icra etmektedir.

"Umut Ettiğiniz Tarzda" sözcüğüyle, hizmet verdiği müşterilere bir söz veren şirketimiz, müşterilerinin gereksinimlerinin uygun koşullarda, nitelikli, emniyetli bir biçimde ve vaktinde sağlanmasını reel kalite politikası olacak biçimde benimsemiştir.

Evden eve taşımacılık işletmeleri içinde sağlam hizmet veren işletmelerden bir tanesi olan Onur Evden Eve Nakliyat kurumsal altyapısına gönlünüzce güven duyabilirsiniz.

 

ÖRNEK YORUMLAR

  • By Oktay KARAOĞLU

    İzmir içerisinde asansörlü taşımacılık sistemi bulunan nakliyat firmalarını incelediğimde, Onur Nakliye firmasının diğer şirketlere göre daha iyi olduğunu gördüm ve eşyalarımın nakliyesi amacıyla bu şirket ile anlaşmaya vardım. Onur Nakliyat ekip sorumlusu Kasım bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve eşyalarımın taşınması gayet kolay bir şekilde sonuçlandırıldı. Hiçbir problem görmedim. Dairemdeki eşyalar hasar görmedi. Evime gelen personele ve Onur Nakliyeye teşekkür ederim. Bu firmayı tüm İzmir'lulara da tavsiye ederim.

  • Byn Derya ERDEM

    Bir öneri üzerine İzmir Onur Nakliyatla anlaşarak eşyalarımı taşıdım. Hüseyin bey ile beraberindeki arkadaşlar hakikaten ehil bir biçimde görevlerini ifa ettiler. Hiç bir eşyaya hasar vermeden itinalı bir şekilde transfer işlemini yaptılar ve sorunsuz bir şekilde ev nakliyesi işlemlerimizi gerçekleştirdiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Onur Taşımacılığı herkese tavsiye ederim.

  • By Sadeddin SÖNMEZ

    İzmir içerisinde mevcut olan dairemi Onur Nakliyat firması ile Malatya'ya taşıdım. Onur Taşımacılık şehirler arası nakliyat hakkında ciddi bir kurum. Seçkin bir sistemleri var. Hakikaten her şey için teşekkür ediyorum. Evimde mevcut olan bütün eşyaları güzelce ambalajladılar. Tertipli ve ayrıca sistemli çalıştılar. Onur Nakliyatı taşınmak isteyen herkese tavsiye ederim.