İZMİR ASANSÖRLÜ NAKLİYAT

izmir asansörlü nakliyat

Taşınma işlemi insanlar açısından sıkıntılı ve karmaşık bir eylem durumunda bulunsa da nakliyat sektörü ve teknik altyapıdaki ilerlemeler neticesinde şimdiki süreçlerde kayda değer halde zahmetsiz ve güvenilir duruma ilerlemiştir.

Asansörlü taşımacılık veya büro nakliyesi , söz konusu taşıma şekillerinden bir tanesidir ve taşınma işlevini son derece zahmetsizleştirmiştir. Taşınmaları güç ve büyük evlerde bulunabilen malzeme ve materyallerin, asansörlü nakliyat vasıtasıyla sevk edilmesi, nispeten az bir zamanda ve ayrıca nispeten emniyetli bir şekilde icra edilebilmektedir. Asansörlü nakliyat kullanmakta olan nitelikli bir nakliye organizasyonu katkısıyla başka bir mevkiye taşınmak önceden olduğu gibi güç bulunmayacak ve deyim uygun olacaksa problemsiz sona erdirilecektir.

Asansör kullanılarak ifa edilen taşımacılık alanlarında altyapısında var olan kurumsal mobil ve kurmalı asansörleriyle hizmet sunan Onur Nakliyat, eşya ve yüklerinizin sağlam bir biçimde taşınmalarını temin eder.

Asansörlü Nakliye süreçleri başlangıcında nakliye planı yapılır. Nakil işlemleri yapılacak eşyalarınızın tespit edilmesi sonrasında taşıma asansörünün zorunlu olabileceği eşya ve malzemelerin halinde, nakliyat planlamasına asansör aracı kullanılması da eklenir. Asansör aracı kullanımıyla birey kuvvetinin kâfi olmadığı ağırlık ve hacimde olabilecek malzemeler, rahatlıkla taşınabilir. Asansör kullanılarak yapılan taşıma işlemleri, nispeten az zamanda neticelendirilir. İnsanların oldukça geniş bir zamanda taşıyabildiği eşya ve malzemeler, asansör kullanılarak yapılan nakliye hizmetleri yardımı ile kısa bir süre zarfında istenen mekanlarına taşınabilir.

Asansörlü taşıma ücretleri , meskenin bulunduğu adrese, katınızın bulunduğu yüksekliğe ve kullanılacak olan asansörlü nakil vasıtasına göre farklılaşmaktadır. Fiyat belirlemede esas nokta ise asansör aracının kullanılacağı sürenin ne kadar uzun olduğudur.

 

ÖRNEK YORUMLAR

  • By Oktay KARAOĞLU

    İzmir içerisinde asansörlü nakliye hizmetleri olan şirketleri araştırdım. Onur Taşımacılık şirketinin alternatiflerine nispeten daha çok güvenli olduğunu gördüm ve dairemin nakliyesi konusunda bu şirket ile çalışmayı kabul ettim. Onur Nakliyattan Hakkı bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve dairemin nakliyesi gayet kolay bir şekilde neticelendirildi. Hiç bir sorun olmadı. Dairemdeki eşyalar hasar görmedi. Evime gelen personele ve Onur Nakliye şirketine teşekkür ederim. Bu firmayı tüm İzmir'de bulunanlara da tavsiye ediyorum.

  • Byn Derya ERDEM

    İzmir'de olan 4 + 2 dairemi akrabalarıma danışarak Onur Nakliyat şirketine taşıttım. Fatih bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen beklenilen şekilde vazifelerini ifa ettiler. Herhangi bir eşyaya ziyan vermeden dikkatli bir biçimde transfer işlevini yerine getirdiler ve sıkıntısız bir halde eşya transferi işlemlerimizi ifa ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Onur Taşımacılığı taşınmayı düşünen herkese rahatlıkla önerebilirim.

  • By Sadeddin SÖNMEZ

    Onur Nakliyat'la eşyalarımı İzmir'den Kayseri'ye taşıdım. Onur Nakliye iller arası nakliyat hususunda sağlam bir kurum. Seçkin bir kadroyla hizmet sunuyorlar. Firmaya teşekkür ediyorum. Dairemde var olan bütün eşyaları ambalajladılar. İtinalı ve ayrıca sistematik bir çalışma biçimleri vardı. Onur Nakliyatı taşınmak isteyen herkese tavsiye ediyorum.