İZMİR EŞYA DEPOLAMA

izmir eşya depolama

Eşya depolama, şirketimizin ifa ettiği güvenli hizmetlerden bir tanesidir. Eşya muhafazası, her hangi bir malzemenin (mesela makineler ve motorlu araçlar, iş yeri eşya ve malzemeleri, konutlarınızda var olan eşyalar, muhafaza etmeniz gerekli olan fazlalık eşya ve malzemeler, sandıklar ve bunlara benzer tüm eşyalar) sağlam depolarda ve kendine özgü bölmelerde korunması faaliyetidir.

Onur Nakliyat, İzmir'de eşya taşıma ve büro nakliyesi işlemlerinin yanısıra, hizmet verdiği şahıs ve kuruluşların gereksinimleri çerçevesinde makul bedellerle belli periyotta eşya muhafazası işlemleri de sağlamaktadır. 1 sene yahut daha geniş zaman kapsamlı eşya muhafazası sözleşmelerinde tek sefere mahsus olmak üzere nakliyat ücreti alınmamaktadır.

Devamlı kamera sistemleri vasıtası ile koruma altında bulunan antrepolarımız, yangın çıkması, çalınma ve benzeri sakıncalı koşullara karşın da sigorta kapsamındadır.

Sigorta yapılmak suretiyle depomuzda koruma altına alınan eşya ve malzemeleriniz, olasılık dahilindeki hasarlara karşın güvence kapsamı içerisine dahil edilmiş olacaktır.

Kurumumuzca uygulanan eşya depolama bedelleri , fazlasıyla ekonomiktir. Planlamada tespit edilen dışında ekstra ücret tahakkuk ettirilmemektedir. Tüm maliyet, anlaşma sırasında müşterilerimize söylenmektedir. Müşterilerimizin rızalarının hedeflendiği eşya depolama kapsamında, lüzumlu her şey kuruluşumuzca hesaba katılmıştır.

Güvenli bir depolama firmasına eşya ve malzemelerinizi emanet verme düşüncesindeyseniz, şirketimizin eşya depolama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Son derece güvenilir olan eşya depolama hizmetlerimizde, şirketimiz açısından müşterilerinin memnuniyeti asli kazanç vasfı taşımaktadır.

 

ÖRNEK YORUMLAR

  • By Oktay KARAOĞLU

    İzmir içerisinde asansörlü nakliye hizmetleri olan şirketleri araştırdım. Onur Taşımacılık şirketinin alternatiflerine nispeten daha çok güvenli olduğunu gördüm ve dairemin nakliyesi konusunda bu şirket ile çalışmayı kabul ettim. Onur Nakliyattan Hakkı bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve dairemin nakliyesi gayet kolay bir şekilde neticelendirildi. Hiç bir sorun olmadı. Dairemdeki eşyalar hasar görmedi. Evime gelen personele ve Onur Nakliye şirketine teşekkür ederim. Bu firmayı tüm İzmir'de bulunanlara da tavsiye ediyorum.

  • Byn Derya ERDEM

    İzmir'de olan 4 + 2 dairemi akrabalarıma danışarak Onur Nakliyat şirketine taşıttım. Fatih bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen beklenilen şekilde vazifelerini ifa ettiler. Herhangi bir eşyaya ziyan vermeden dikkatli bir biçimde transfer işlevini yerine getirdiler ve sıkıntısız bir halde eşya transferi işlemlerimizi ifa ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Onur Taşımacılığı taşınmayı düşünen herkese rahatlıkla önerebilirim.

  • By Sadeddin SÖNMEZ

    Onur Nakliyat'la eşyalarımı İzmir'den Kayseri'ye taşıdım. Onur Nakliye iller arası nakliyat hususunda sağlam bir kurum. Seçkin bir kadroyla hizmet sunuyorlar. Firmaya teşekkür ediyorum. Dairemde var olan bütün eşyaları ambalajladılar. İtinalı ve ayrıca sistematik bir çalışma biçimleri vardı. Onur Nakliyatı taşınmak isteyen herkese tavsiye ediyorum.