İZMİR OFİS TAŞIMA

izmir ofis taşıma

Onur Nakliyat, İzmir İş yeri Nakliye şirketleri içinde güçlü organizasyon özelllikleri ve ayrıca yüzde yüz müşteri tatmini anlayışına sahip ciddi işletmelerdendir.

Büro nakliye başka nakliye modellerinden ayrıcalıklı bir biçimde çok daha itina ve de ehliyet gerektiren bir taşımacılık işidir.

Büronuzun nakliyesi hususunda kurumumuzla irtibata geçtiğinizde ilk önce ekspertiz faaliyetlerimizde görev verdiğimiz personelimiz bize ilettiğiniz adrese gelir ve iş yerinizin taşıma koşullarını analiz eder. Analiz işlemi bitiminde nakliye planlaması çıkartılır.

Nakil esnasında naklin daha hızlı ve kolay olabilmesi doğrultusunda ofisteki malzemeler odalara ayrılarak nakledilir. evrak dolapları ve mobilyaların söküm işlemleri nispeten hızlı olabilmesi amacıyla elektrikli söküm aletleri tercih edilmektedir. Bütün iş yeri eşya ve malzemeleri yurtdışından gelen patpat naylonlara sarılarak paketlenir. Evraklar ile masalarda bulunan aksesuarlar kolilenerek üzerlerine açıklayıcı bilgileri yazılarak karışıklık engellenir.

Kurumumuz işyeri nakliyesi işlemlerini teminat altına dahil etmektedir.

İzmir Ofis Taşıma kapsamında uzun zamandan beri önder konumunu korumakta olan kuruluşumuz Onur Nakliye, itimat ve profesyonellik ile şahıs ve kuruluşlara hizmet sunmaktadır.

 

ÖRNEK YORUMLAR

  • By Oktay KARAOĞLU

    İzmir içerisinde asansörlü nakliye hizmetleri olan şirketleri araştırdım. Onur Taşımacılık şirketinin alternatiflerine nispeten daha çok güvenli olduğunu gördüm ve dairemin nakliyesi konusunda bu şirket ile çalışmayı kabul ettim. Onur Nakliyattan Hakkı bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve dairemin nakliyesi gayet kolay bir şekilde neticelendirildi. Hiç bir sorun olmadı. Dairemdeki eşyalar hasar görmedi. Evime gelen personele ve Onur Nakliye şirketine teşekkür ederim. Bu firmayı tüm İzmir'de bulunanlara da tavsiye ediyorum.

  • Byn Derya ERDEM

    İzmir'de olan 4 + 2 dairemi akrabalarıma danışarak Onur Nakliyat şirketine taşıttım. Fatih bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen beklenilen şekilde vazifelerini ifa ettiler. Herhangi bir eşyaya ziyan vermeden dikkatli bir biçimde transfer işlevini yerine getirdiler ve sıkıntısız bir halde eşya transferi işlemlerimizi ifa ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Onur Taşımacılığı taşınmayı düşünen herkese rahatlıkla önerebilirim.

  • By Sadeddin SÖNMEZ

    Onur Nakliyat'la eşyalarımı İzmir'den Kayseri'ye taşıdım. Onur Nakliye iller arası nakliyat hususunda sağlam bir kurum. Seçkin bir kadroyla hizmet sunuyorlar. Firmaya teşekkür ediyorum. Dairemde var olan bütün eşyaları ambalajladılar. İtinalı ve ayrıca sistematik bir çalışma biçimleri vardı. Onur Nakliyatı taşınmak isteyen herkese tavsiye ediyorum.