İZMİR ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT

izmir şehirlerarası nakliyat

İller arası nakliye, şehiriçi taşımacılık işlemlerine nispeten daha geniş mesafe konu edinen nakliyat biçimidir. Lojistik anlamında ayrımı bulunmamaktadır. Şehirler arası taşımacılıkta uzaklık oldukça fazladır. Bu nedenden ötürü, söz konusu gaye adına kullanılacak olan nakliye vasıtalarının uzak mesafelere karşı muhafazalı ve emniyetli yapıda bulunması gerekmektedir. İşletmemizin faydanıza sunduğu şehirler arası lojistik vasıtaları, sağlam ve güvencelidir.


ŞEHİRLER ARASI TAŞIMA, NE GİBİ BİR MANA KAPSAMAKTADIR? NE ŞEKİLDE YAPILMAKTADIR?

Çağımız nakliye uygulamalarının ilerlemesiyle, çelik kasalı vasıtaların kullanışlılığı ve emniyetliliği yükselmiştir. Şehirlerarası Taşımacılık işlemlerinde, değişik taşıtları istihdam eden teşekkülümüz, süratli ve sağlam eşya nakliyesi etkinlikleri arzetmektedir. Ülkemizin her tarafına illerarası taşımacılık hizmetleri sunan teşekkülümüz, hizmet sunduğumuz kuruluş ve bireylerin taşınma isteklerine en doğru biçimde yanıt sunabilmek gayesiyle, gerekli olacak ihtiyaç duyulabilecek koşulları uygulamaktadır. iller arası evden eve taşıma kademelerinde, deneyimli bir kadro istihdam edilmektedir. Aynı zamanda kurumumuzun tatbik ettiği seçkin çalışma şekilleriyle son derece sağlam nakliyat işlemleri yerine getirilmektedir.


İLLER ARASI NAKLİYE KAPSAMI?

Yerinde İnceleme işlemiyle taşımacılık süreçleri start alır ve gereken vasıta, eksper tarafından saptanır. Anlaşmanın ardından taşınacak mekanda mevcut bulunan tüm ev eşyaları ve cihazlar teminat altına alınır. Kırılgan möble ve beyaz eşyaların özel bir tarzda korunaklanması ile öteki eşyalarınızın ambalajlanması aşamasından itibaren, asansör kullanılarak çelik kasalı kamyon veya tıra, evde bulunan tüm eşyalar yüklenir. İlk önce büyük ve dayanıklı ev eşyaları ve cihazlar yüklenir ve akabinde kırılgan ev eşyaları ve cihazlar istiflenir.

Çelik kasalı vasıtalarımızın hassas materyal nakliyesi faaliyeti gayesiyle kapsamlı bir tarzda imal edilmesiyle, illerarası nakliyede taşınan eşyaların emniyeti tam anlamda temin edilmektedir.

Kuruluşumuz adına Vatandaşlarımızın memnuniyeti asıl hedefimizdir.

Şehirler arası nakliyat sektöründe, ambalajlama ile korunaklama süreçleri kendine özgüdür. Uzak güzergahların sıkıntılarıyla yerleşilecek çevrenin fiziksel özelllikleri değerlendirilir ve bunlara göre ambalajlama işlemleri sonuçlandırılır. Ambalajlama faaliyeti akabinde kamyon veya tıra yükleme faaliyeti yerine getirilir. Titizlikle icra edilen ambalajlama ve araca istifleme sayesinde eşya ve malzemeleriniz tahribat almamaktadır. Şehirler arası taşıma konusunda gereken tüm belgelerimiz bulunmaktadır. Araç operatörlerimiz tecrübe sahibi, mesleklerinin gerektirdiği sahip olan bireylerdir. Kurumumuzun ve elemanlarımızın sahip bulunduğu yeterlilik belgeleri neticesinde, güzergahta çıkabilecek tüm resmi ve gayriresmi sıkıntılar önceden önlenmiştir. Kurumumuz tüm aşamalarda özenli hareket etmektedir.

Şehirler arası taşımacılık ücretleri, taşınılacak çevrenin mesafesi, çelik kasalı vasıtanın özellikleri, talep edilen ek faaliyetler ve taşıma aracının kapasitesi gibi hallere göre değişiklik arzeder. Şirketimiz, şehirler arası nakliyat hususunda son derece müsait bir kapsamda maliyet belirlemektedir.

 

ÖRNEK YORUMLAR

  • By Oktay KARAOĞLU

    İzmir içerisinde asansörlü nakliye hizmetleri olan şirketleri araştırdım. Onur Taşımacılık şirketinin alternatiflerine nispeten daha çok güvenli olduğunu gördüm ve dairemin nakliyesi konusunda bu şirket ile çalışmayı kabul ettim. Onur Nakliyattan Hakkı bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve dairemin nakliyesi gayet kolay bir şekilde neticelendirildi. Hiç bir sorun olmadı. Dairemdeki eşyalar hasar görmedi. Evime gelen personele ve Onur Nakliye şirketine teşekkür ederim. Bu firmayı tüm İzmir'de bulunanlara da tavsiye ediyorum.

  • Byn Derya ERDEM

    İzmir'de olan 4 + 2 dairemi akrabalarıma danışarak Onur Nakliyat şirketine taşıttım. Fatih bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen beklenilen şekilde vazifelerini ifa ettiler. Herhangi bir eşyaya ziyan vermeden dikkatli bir biçimde transfer işlevini yerine getirdiler ve sıkıntısız bir halde eşya transferi işlemlerimizi ifa ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Onur Taşımacılığı taşınmayı düşünen herkese rahatlıkla önerebilirim.

  • By Sadeddin SÖNMEZ

    Onur Nakliyat'la eşyalarımı İzmir'den Kayseri'ye taşıdım. Onur Nakliye iller arası nakliyat hususunda sağlam bir kurum. Seçkin bir kadroyla hizmet sunuyorlar. Firmaya teşekkür ediyorum. Dairemde var olan bütün eşyaları ambalajladılar. İtinalı ve ayrıca sistematik bir çalışma biçimleri vardı. Onur Nakliyatı taşınmak isteyen herkese tavsiye ediyorum.