İZMİR ULUSLARARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

izmir uluslararası evden eve nakliyat

İzmir ya da çevre semtlerde uluslar arası evden eve nakliye sahasında da çalışma yapan işletmemiz, söz konusu konudaki hizmetlerinde eşya ve yükleriniz farklı uzak bölgeye sevk edileceğinden dolayı kayda değer oranda daha titiz olmaktadır.

İşletmemizin sahasında ustalaşmış ve aynı zamanda tecrübeli personeli yardımıyla, uluslar arası eşya taşıma sahasında da taşınmanın tüm külfetinden kolaylıkla uzak kalabilir ve eşyalarınızın güvenliğini de garantiye alarak taşınacağınız yere taşınabilirsiniz.

Uluslar arası ev nakliyesi maliyetleri hakkında şirketimizin her türlü ödeme gücüne elverişli ücret aranjmanı yardımıyla, her birey kaygısızca söz konusu hizmetimizden yararlanabilecektir. Eşya ve yüklerinizin hiçbir sorun yaşamadan ve güvenilir koşullar kapsamında sevk edilmesi ve istenildiği gibi yerleştirilmesi için, kuruluşumumuza her zaman güven duyabilirsiniz.

Uluslar arası ev eşyası nakliye hususunda gereksiniminiz bulunuyorsa İzmir Onur Nakliye ile temas kurabilirsiniz.

Uluslar arası Ev eşyası Nakliye mevzuunda daha geniş malumat edinebileceğiniz siteler;

 

ÖRNEK YORUMLAR

  • By Oktay KARAOĞLU

    İzmir içerisinde asansörlü nakliye hizmetleri olan şirketleri araştırdım. Onur Taşımacılık şirketinin alternatiflerine nispeten daha çok güvenli olduğunu gördüm ve dairemin nakliyesi konusunda bu şirket ile çalışmayı kabul ettim. Onur Nakliyattan Hakkı bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve dairemin nakliyesi gayet kolay bir şekilde neticelendirildi. Hiç bir sorun olmadı. Dairemdeki eşyalar hasar görmedi. Evime gelen personele ve Onur Nakliye şirketine teşekkür ederim. Bu firmayı tüm İzmir'de bulunanlara da tavsiye ediyorum.

  • Byn Derya ERDEM

    İzmir'de olan 4 + 2 dairemi akrabalarıma danışarak Onur Nakliyat şirketine taşıttım. Fatih bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen beklenilen şekilde vazifelerini ifa ettiler. Herhangi bir eşyaya ziyan vermeden dikkatli bir biçimde transfer işlevini yerine getirdiler ve sıkıntısız bir halde eşya transferi işlemlerimizi ifa ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Onur Taşımacılığı taşınmayı düşünen herkese rahatlıkla önerebilirim.

  • By Sadeddin SÖNMEZ

    Onur Nakliyat'la eşyalarımı İzmir'den Kayseri'ye taşıdım. Onur Nakliye iller arası nakliyat hususunda sağlam bir kurum. Seçkin bir kadroyla hizmet sunuyorlar. Firmaya teşekkür ediyorum. Dairemde var olan bütün eşyaları ambalajladılar. İtinalı ve ayrıca sistematik bir çalışma biçimleri vardı. Onur Nakliyatı taşınmak isteyen herkese tavsiye ediyorum.