• pendik ofis taşıma

Pendik Ofis Taşıma

pendik ofis taşıma

İşyeri taşıma hizmetleri başka taşımacılık modellerinden ayrıcalıklı çerçevede daha fazla özen ve deneyim isteyen bir taşımacılık şeklidir.

İşletmemiz Pendik İş yeri Taşımacılığı şirketleri arasında güçlü kurumsal yapısı ve kayıtsız şartsız müşteri memnuniyeti anlayışıyla ciddi kuruluşlardandır.

Büro taşımacılığı konusu için sunduğumuz hizmet içeriğinde ilk önce taşıma hizmetlerimizde görevlendirdiğimiz personelimiz adresinize gelir ve ofisi inceler. İnceleme sonrasında taşıma programı çıkartılır.

Taşıma işlemlerinin gerçekleştirildiği gün nakliyenin daha hızlı ve daha rahat olabilmesi gayesiyle büronuzda mevcut olan malzemeler bölümlerine ayrılarak taşınır. evrak dolapları ve masaların sökülümleri nispeten hızlı olması nedeniyle kendinden şarjlı söküm aletleri tercih edilmektedir. İş yerinizde var olan bütün materyal yurtdışından ithal ettiğimiz baloncuklu kraft kağıtlara sarılarak paketlenir. Evraklar ve masalarda bulunan aksesuarlar kolilere konulur ve üzerine odada olan kişinin ve odanın ismi yazılır.

Şirketimiz işyeri nakliyesi hizmetlerini sigorta kapsamına almaktadır.

Pendik Ofis Taşıma kapsamında uzun zamandan beri lider konumunu muhafaza eden işletmemiz Veytaş Nakliyat, güven ve sadakatle iş yeri taşıma ihtiyacı bulunanlara hizmet sunmaktadır.

Pendik Veytaş Nakliyat, Ekonomik Fiyatlar Sunar !

KURUMSAL

Pendik Veytaş Taşımacılık, Pendik Evden Eve Nakliyat sektöründe tercih edilen kuruluşlar arasında yer almaktadır.

Devamı »

REFERANSLAR

Pendik ve çevresinde bizimle çalışmayı tercih eden birey ve kuruluşların verdiği güvence, kalitemize ayna teşkil eder.

Devamı »

YORUMLAR

Pendik ve civarındaki ilçelerde kuruluşumuzla taşınmayı seçmiş olan şahıs ve kuruluşların şirketimiz ile alakalı beyan ettiği fikirler.

Devamı »

Pendik Evden Eve Nakliye İşleri Kapsamı

Ev Taşıma, ev eşyası güvenliklerinin tam bir biçimde sağlanması gayesiyle deneyimli bir kadro tarafından yerine getirilen uygulamaları içermektedir.