• pendik evden eve nakliyat

Pendik Veytaş Nakliyat

pendik veytas nakliyat

Evden Eve Nakliyat kapsamında 1976'dan bu güne hizmet sunduğumuz dönem içerisinde sayısız birey, şirket ve devlet kurumuna taşımacılık yapmış olan Veytaş Nakliyat, söz konusu alanda önde gelen taşımacılık organizasyonları içinde yer almaktadır.

Pendik Veytaş Nakliyat, müşterilerinin gereksinimlerinin ekonomik, nitelikli, güvenceli bir şekilde ve tam zamanında karşılanmasını temel hareket tarzı olarak kabul etmektedir.

Hizmet sunduğu kişi ve şirketlere yüksek standartlarda ve sağlam taşımacılık sunan Veytaş Lojistik, geçmişten gelen süreç içinde sağlam referanslar elde etmiştir.

Pendik Veytaş Nakliye kurumsal altyapısı, şehiriçi ve şehirlerarası taşımacılık faaliyetleri alanında opere ettiği 4 adet 6 lastikli ve 4 adet büyük hacimli nakliye aracı, lokal amaç için asansörlü ev taşıma faaliyetlerinde faydanıza sunduğu 3 tane nakil asansörü aracı, hassas materyal koruma hizmetleri doğrultusunda 1100 metrekare dahili alanı bulunan, güvenlikli antreposu ile aynı zamanda taşınacak her malzeme ve eşyaya uygun seçilmiş paketleme malzemeleri deposundan meydana gelmektedir. Bununla birlikte firmamızın, hizmet sağladığı kişi ve kurumların eşya nakli ihtiyaçlarına sıkıntısız cevap verebilme amacıyla istihdam ettiği, her biri kendi branşlarında eğitimli ve deneyimli personel kadrosu mevcuttur.

"Siz İsteyin, Biz Yerine Getiririz" vecizesiyle, hizmet sunduğu müşterilere bir vaat veren kurumumuz, onların ihtiyaçlarının hesaplı, nitelikli, güvenilir bir şekilde ve tam zamanında karşılanmasını belli başlı hareket tarzı bilmektedir.

Pendik Veytaş Nakliyat, Ekonomik Fiyatlar Sunar !

Pendik Eşya Taşıma Faaliyetleri İçeriği

Ev Nakliyat, ev eşyası güvenliğinin eksiksiz bir biçimde temini hususunda profesyonelce ifa edilen uygulamaları kapsar.