• sancaktepe eşya depolama

Sancaktepe Eşya depolama

sancaktepe eşya depolama

Birinci sınıf hizmet prensibini benimseyen Veytaş Nakliyat, Sancaktepe Depolama faaliyet alanında öncü lojistik şirketleri arasında bulunmaktadır.

Eşya depolama, firmamızın Sancaktepe ve çevre semtlerde sunduğu kaliteli hizmetler arasındadır. Eşya barındırma, korunması gereken bir eşya çeşidinin (örnek olarak arabalar ve motorlu araçlar, işyeri eşyaları, konutlarınızda mevcut bulunan eşyalar, muhafaza etmek durumunda olduğunuz fazlalık malzemeler, sandıklar gibi) kapalı binalarda ve özel üretilmiş sandıklarda barındırılması faaliyetleridir.

İşletmemiz Veytaş Nakliyat, Sancaktepe ev taşıma ve Sancaktepe ofis nakliye işlemleriyle birlikte, hizmet sağladığı birey ve kuruluşların gereksinimleri dahilinde makul ücretlerle belli periyotta eşya muhafazası hizmetleri de sunmaktadır. 1 seneliğine ve daha geniş zaman kapsamlı eşya depolama anlaşmalarında 1 defaya mahsus olmak üzere nakliyat bedelsizdir.

7 / 24 CCTV sistemiyle koruma altında bulunan depolarımız, olabilecek tüm afetlere karşı da ayrıca güvencelidir.

Şirketimizce belirlenen eşya depolama bedelleri, oldukça makuldür. Daha sonra ekstra ücret tahakkuk ettirilmemektedir. Bütün fiyatlandırma, önceden müşterilere sunulmaktadır. Müşterilerimizin tatmininin amaçlandığı eşya barındırma faaliyetlerinde, gerekli her şey kurumumuzca planlanmıştır.

Sancaktepe ve Çevre ilçelerde 7/24 Güvenilir Eşya depolama !

KURUMSAL

Sancaktepe Veytaş Taşımacılık, Sancaktepe Evden Eve Nakliyat sektöründe tercih edilen kuruluşlar arasında yer almaktadır.

Devamı »

REFERANSLAR

Sancaktepe ve çevresinde bizimle çalışmayı tercih eden birey ve kuruluşların verdiği güvence, kalitemize ayna teşkil eder.

Devamı »

YORUMLAR

Sancaktepe ve civarındaki ilçelerde kuruluşumuzla taşınmayı seçmiş olan şahıs ve kuruluşların şirketimiz ile alakalı beyan ettiği fikirler.

Devamı »

Sancaktepe Eşya Taşıma Hizmetleri Kapsamı

Eşya Taşıma, taşınan eşyaların güvenliklerinin eksiksiz bir şekilde temin edilmesi adına profesyonel bir şekilde yürütülen süreçleri içermektedir.