• sancaktepe evden eve nakliyat

Sancaktepe Veytaş Nakliyat

sancaktepe veytas nakliyat

Evden Eve Nakliyat sektöründe 1979'dan bu güne hizmet verdiğimiz süre içinde oldukça fazla sayıda şahıs, işletme ve de devlet kurumuna hizmetlerde bulunmuş olan Veytaş Lojistik, söz konusu sektörde tercih edilen taşımacılık şirketleri arasında bulunmaktadır.

Sancaktepe Veytaş Taşımacılık, hizmet sağladığı birey ve kurumların isteklerinin ekonomik, yüksek standartlarda, güvenilir bir şekilde ve vaktinde karşılanmasını asıl tutumu olarak kabul etmektedir.

Hizmet sunduğu müşterilere nitelikli ve ayrıca güvenceli iş yapan Veytaş Lojistik, geçmişten gelen süreklilik içerisinde sağlam bir referans ağı kazanmıştır.

Sancaktepe Veytaş Taşımacılık organizasyon yapısı, bölgesel ve şehirler arası nakliye alanında opere ettiği 2 tane 6 lastikli ve 5 tane büyük boy taşıma kamyonu, lokal alanda asansörlü taşımacılık işlemlerinde opere ettiği İki ayrı seyyar asansör aracı, hassas materyal muhafaza işlemleri için 1400 m2 iç kısmı olan, emniyetli deposu ile aynı zamanda nakli yapılacak her farklı materyal ve eşya kategorisine uygun olacak biçimde belirlenmiş ambalaj gereçleri depolarından oluşmaktadır. Aynı zamanda işletmemizin, hizmet sunduğu birey ve kuruluşların taşınma istemlerine sıkıntısız netice sunabilme amacıyla görevlendirdiği, tamamı kendi çalışma sahasında eğitim sahibi ve tecrübeli eleman kadrosu bulunmaktadır.

"Beklediğiniz Biçimde" sözcüğüyle, müşterilerine bir söz veren kurumumuz, müşterilerinin isteklerinin hesaplı, nitelikli, güvenli bir biçimde ve zamanında sağlanmasını ana kalite politikası bilmektedir.

Sancaktepe Veytaş Nakliyat, Ekonomik Fiyatlar Sunar !

Sancaktepe Evden Eve Taşıma Etkinlikleri Kapsamı

Evden Eve Nakliyat, taşınan eşyaların güvenliklerinin kusursuz bir biçimde sağlanması adına profesyonelce yürütülen uygulamaları kapsar.