• şile eşya depolama

Şile Depolama

şile eşya depolama

Güvenli hizmet anlayışını benimseyen Veytaş Nakliyat, Şile Depolama alanında mühim lojistik organizasyonları arasında yer almaktadır.

Eşya depolama, firmamızın Şile ve çevre ilçelerde arz ettiği güvenli hizmet kapsamı sistematiğinde bulunmaktadır. Eşya barındırma, herhangi bir malzemenin (mesela arabalar ve motorlu araçlar, ofis eşya ve malzemeleri, ev eşyaları, muhafaza etmek durumunda olduğunuz fazla eşyalar, önemli kutular vb.) korunaklı depo binalarında ve özel yapılmış bölmelerde korunması anlamındadır.

Kuruluşumuz Veytaş Nakliyat, Şile ev taşıma ve Şile ofis taşımacılığı hizmetleriyle beraber, müşterilerinin istekleri çevresinde elverişli fiyatlarla belirli süreli eşya barındırma hizmetleri de uygulamaktadır. 1 sene ya da daha uzun süreliğine depolama sözleşmelerinde tek sefere mahsus olarak taşıma ücretsizdir.

Sürekli olarak CCTV sistemleri tarafından muhafaza altında olan depolarımız, yangın, hırsızlık ve benzeri olumsuz durumlara karşın da sigorta kapsamındadır.

Kuruluşumuzca belirlenen depolama fiyatları, ciddi derecede makul oranlardadır. Sonradan başka maliyetler tahakkuk ettirilmemektedir. Bütün maliyet, planlamada müşterilere bildirilmektedir. Hizmet sunduğumuz kişi ve kuruluşların memnuniyetlerinin amaçlandığı depolama faaliyetlerinde, lüzumlu olan her şey kurumumuzca planlanmıştır.

Şile ve Etrafındaki bölgede 7/24 Güvenilir Depolama !

KURUMSAL

Şile Veytaş Taşımacılık, Şile Evden Eve Nakliyat sektöründe tercih edilen kuruluşlar arasında yer almaktadır.

Devamı »

REFERANSLAR

Şile ve çevresinde bizimle çalışmayı tercih eden birey ve kuruluşların verdiği güvence, kalitemize ayna teşkil eder.

Devamı »

YORUMLAR

Şile ve civarındaki ilçelerde kuruluşumuzla taşınmayı seçmiş olan şahıs ve kuruluşların şirketimiz ile alakalı beyan ettiği fikirler.

Devamı »

Şile Ev Taşımacılığı Organizasyonu Kapsamı

Evden Eve Nakliye, taşınan eşyaların güvenliğinin kusursuz bir şekilde sağlanması hususunda tecrübeli bir kadro tarafından ifa edilen uygulamaları içermektedir.