• şile evden eve nakliyat

Şile Veytaş Lojistik

şile veytas nakliyat

Eşya Taşıma kapsamında 1974'ten günümüze dek görev ifa ettiğimiz zaman dilimi içinde çok sayıda birey, firma ile kamu kuruluşuna taşımacılık yapmış olan Veytaş Nakliyat, söz konusu alanda başlıca nakliye kurumları içinde yer almaktadır.

Şile Veytaş Taşımacılık, hizmetlerde bulunduğu birey ve kurumların gereksinimlerinin ekonomik, yüksek standartlarda, güvenilir bir biçimde ve vaktinde karşılanmasını reel kalite politikası bilmektedir.

Müşterilerine kaliteli ve güvenilir taşımacılık yapan Veytaş Nakliyat, evveliyatından günümüze güçlü referanslar elde etmiştir.

Şile Veytaş Nakliyat kurumsal yapısı, şehir içi ve şehirlerarası lojistik hizmetlerinde kullandığı 4 adet 6 tekerli ve 7 tane büyük ölçekte taşıma kamyonu, şehiriçi asansörlü ev taşımacılığı işlemlerinde faydanıza sunduğu 1 ayrı hidrolik asansör kamyonu, ev eşyası muhafaza hizmetleri için 1000 m2 dahili bölümü olan, emniyetli deposu ile aynı zamanda nakil işlemleri yapılacak her bir yük ve eşya cinsine uygun olacak şekilde derlenmiş ambalaj malzemeleri depolarından oluşmaktadır. Aynı zamanda firmamızın, hizmet sunduğu kişi ve kuruluşların eşya nakli ihtiyaçlarına zahmetsiz çözüm sunabilme maksadıyla istihdam ettiği, her biri kendi sınıfında pratik sahibi ve tecrübeli personel ekibi mevcuttur.

"Teknoloji Taşımacılıkta da Yakınınızda" sloganı ile, hizmet sunduğu müşterilere bir söz veren firmamız, onların ihtiyaçlarının ekonomik, yüksek standartlarda, güvenli bir biçimde ve doğru zamanda sağlanmasını gerçek kalite politikası olarak kabul etmektedir.

Şile Veytaş Nakliyat, Ekonomik Fiyatlar Sunar !

Şile Ev Taşıma Eylemleri Aşamaları

Evden Eve Nakliyat, eşya güvenliklerinin kusursuz bir biçimde temin edilmesi doğrultusunda birikimli elemanlar tarafından yürütülen uygulamaları içermektedir.