• sultanbeyli evden eve nakliyat

Sultanbeyli Veytaş Nakliyat

sultanbeyli veytas nakliyat

Taşımacılık kapsamında 1974 yılından günümüze hizmet sunduğumuz süre içinde sayısız şahıs, firma ve de devlet kurumuna taşımacılık yapmış olan Veytaş Lojistik, bu sektörde öncü taşıma kurumları içinde bulunmaktadır.

Sultanbeyli Veytaş Taşımacılık, hizmet sağladığı insanların taleplerinin hesaplı, yüksek standartlarda, emniyetli bir şekilde ve zamanında sağlanmasını asıl kalite politikası olarak görmektedir.

Müşterilerine nitelikli ve sağlam taşımacılık sunan Veytaş Nakliye, evveliyatından günümüze sağlam bir referans ağı kazanmıştır.

Sultanbeyli Veytaş Taşımacılık kurumsal yapısı, şehiriçi ve şehirler arası lojistik faaliyetlerinde kullandığı 2 adet orta hacimli ve 5 tane 10 lastikli taşıma aracı, şehiriçi asansörlü ev nakliyat işlemlerinde opere ettiği bir adet seyyar asansör kamyonu, eşya depolama hizmetleri için 900 metrekare kapalı alanı bulunan, emniyetli antreposu ile aynı zamanda nakli yapılacak her türlü materyal ve eşya grubuna uygun derlenmiş paketleme malzemeleri deposundan meydana gelmektedir. Bununla birlikte kuruluşumuzun, hizmet verdiği şahıs ve kurumların eşya taşıma gereksinimlerine sorunsuz çözüm sunabilme amacıyla istihdam ettiği, tamamı kendi branşlarında pratik sahibi ve tecrübeli personel ekibi bulunmaktadır.

"Siz Arzu Edin, Firmamız Yerine Getirir" vecizesiyle, müşterilerine bir vaat veren işletmemiz, onların gereksinimlerinin uygun koşullarda, nitelikli, güvenceli bir biçimde ve zamanında karşılanmasını başlıca kalite politikası olacak şekilde içselleştirmiştir.

Sultanbeyli Veytaş Nakliyat, Ekonomik Fiyatlar Sunar !

Sultanbeyli Ev Taşımacılığı Etkinlikleri Kapsamı

Evden Eve Nakliyat, eşyalarınızın güvenliklerinin eksiksiz bir biçimde temin edilmesi adına profesyonelce ifa edilen aşamaları içermektedir.