• tuzla eşya depolama

Tuzla Depolama

tuzla eşya depolama

Profesyonel hizmet anlayışını içselleştiren Veytaş Nakliyat, Tuzla Depolama faaliyetleri alanında mühim lojistik kurumları arasında bulunmaktadır.

Depolama, kuruluşumuzun Tuzla ve etrafındaki bölgede arz ettiği güvenilir hizmetlerden biridir. Eşya depolama, korunması gereken bir eşyanın (mesela araba ve motosikletler, iş yeri eşyaları, konut eşyalarınız, atamayacağınız fazla eşya ve malzemeler, değerli kutular bunun gibi) sağlam depo binalarında ve kendine özgü sandıklarda barındırılması anlamındadır.

İşletmemiz Veytaş Nakliyat, Tuzla eşya taşıma ve Tuzla ofis nakliyesi süreçleriyle beraber, müşterilerinin istekleri mukabilinde makul fiyatlarla az veya geniş süreli eşya barındırma işlemleri de sunmaktadır. Yıllık ya da daha fazla süreliğine depolama sözleşmelerinde 1 defaya mahsus olarak nakliye bedelsizdir.

Devamlı CCTV sistemleri tarafından korunan depo binalarımız, yangın, hırsızlık ve bu paraleldeki olumsuzluklara karşılık da sigortalıdır.

Kurumumuzca uygulanan eşya depolama maliyetleri, ciddi derecede makuldür. Sonradan yeni maliyetler eklenmemektedir. Tüm fiyatlandırma, anlaşma sırasında müşterilerimize bildirilmektedir. Müşterilerimizin tatmininin hedeflendiği eşya muhafazası kapsamında, gerekli tüm etmenler firmamız tarafından düşünülmüştür.

Tuzla'da 7/24 Emniyetli Depolama !

KURUMSAL

Tuzla Veytaş Taşımacılık, Tuzla Evden Eve Nakliyat sektöründe tercih edilen kuruluşlar arasında yer almaktadır.

Devamı »

REFERANSLAR

Tuzla ve çevresinde bizimle çalışmayı tercih eden birey ve kuruluşların verdiği güvence, kalitemize ayna teşkil eder.

Devamı »

YORUMLAR

Tuzla ve civarındaki ilçelerde kuruluşumuzla taşınmayı seçmiş olan şahıs ve kuruluşların şirketimiz ile alakalı beyan ettiği fikirler.

Devamı »

Tuzla Eşya Taşıma Eylemleri Aşamaları

Eşya Taşıma, taşınan eşyaların güvenliklerinin eksiksiz bir biçimde temin edilmesi konusunda profesyonel bir şekilde ifa edilen süreçleri kapsar.