• tuzla evden eve nakliyat

Tuzla Veytaş Nakliye

tuzla veytas nakliyat

Evden Eve Nakliyat sektöründe 1976'dan bu yana hizmet verdiğimiz dönem içerisinde çok sayıda şahıs, işletme ile devlet teşekkülüne nakliye işi yapmış olan Veytaş Taşımacılık, söz konusu sektörde önde gelen taşıma kuruluşları arasında yer almaktadır.

Tuzla Veytaş Taşımacılık, hizmet verdiği kişi ve kuruluşların gereksinimlerinin uygun koşullarda, yüksek standartlarda, güvenilir bir biçimde ve zamanında karşılanmasını belli başlı hareket tarzı olacak biçimde özümsemiştir.

Müşterilerine nitelikli ve ayrıca emniyetli işlemler sunan Veytaş Lojistik, geçmişten gelen süreklilik içinde sağlam referanslar kazanmıştır.

Tuzla Veytaş Nakliye kurumsal yapısı, şehir içi ve şehirlerarası nakliye hizmetlerinde opere ettiği 2 tane ortanca boy ve 6 adet 10 lastikli lojistik kamyonu, şehiriçi asansörlü taşıma işlemlerinde opere ettiği üç ayrı hidrolik asansör aracı, eşya koruma işlemleri amaçlı 850 m2 iç bölgesi mevcut olan, güvenli antreposu ile ayrıca taşınan her türlü malzeme ve eşya kategorisine elverişli derlenmiş ambalaj gereçleri deposundan oluşmaktadır. Aynı zamanda şirketimizin, müşterilerinin taşınma taleplerine ayrıntılı cevap verebilme gayesiyle istihdam ettiği, tümü kendi özel çalışma sahasında eğitim sahibi ve deneyimli çalışan ekibi mevcuttur.

"Üstün Kalite, Eksiksiz Hizmet" sözcüğüyle, hizmet verdiği müşterilere bir söz veren kurumumuz, müşterilerinin taleplerinin hesaplı, kaliteli, güvenceli bir şekilde ve tam zamanında temin edilmesini gerçek hareket tarzı bilmektedir.

Tuzla Veytaş Nakliyat, Ekonomik Fiyatlar Sunar !

Tuzla Ev Taşıma Hizmetleri Kapsamı

Evden Eve Taşıma, ev eşyası güvenliklerinin eksiksiz bir biçimde temini gayesiyle tecrübeli bir kadro tarafından yerine getirilen süreçleri kapsamaktadır.