• ümraniye eşya depolama

Ümraniye Depolama

ümraniye eşya depolama

Birinci sınıf hizmet çerçevesinde faaliyetlerini yürüten Veytaş Nakliyat, Ümraniye Eşya depolama sahasında hakim lojistik firmaları arasında yer almaktadır.

Depolama, işletmemizin Ümraniye ve çevre semtlerde sunduğu güvenilir hizmet kapsamı sistematiğinde yer almaktadır. Eşya depolama, her hangi bir eşyanın (mesela makineler ve motosikletler, ofis eşyaları, konutlarınızda mevcut bulunan eşyalar, korumak mecburiyetinde olduğunuz fazla eşyalar, koliler vb.) sağlam depolarda ve özel yapılmış depolama kutularında muhafaza edilmesi manası taşımaktadır.

İşletmemiz Veytaş Nakliyat, Ümraniye ev taşımacılığı ve Ümraniye büro taşımacılığı işlemleriyle müştereken, hizmet sunduğu şahıs ve kurumların talepleri dahilinde makul maaliyetlerle belirli süreçte depolama faaliyetleri de uygulamaktadır. Bir yıllığına ya da daha uzun periyotta eşya muhafazası taleplerinde 1 kereliğine mahsus olarak nakliye ücretsizdir.

Günün her saatinde güvenlik ekibi tarafından koruma altında olan antrepolarımız, olabilecek tüm afet durumlarına karşın da sigortalıdır.

Kuruluşumuzca belirlenen eşya depolama fiyatları, fazlasıyla makuldür. Sonradan farklı fiyatlar ilave edilmemektedir. Tüm fiyatlandırma, anlaşma sırasında müşterilerimize bildirilmektedir. Müşterilerimizin tatmininin planlandığı eşya muhafazası kapsamında, lüzumlu olan herşey firmamız tarafından düşünülmüştür.

Ümraniye ve Çevre ilçelerde 7/24 Güvenli Eşya depolama !

KURUMSAL

Ümraniye Veytaş Taşımacılık, Ümraniye Evden Eve Nakliyat sektöründe tercih edilen kuruluşlar arasında yer almaktadır.

Devamı »

REFERANSLAR

Ümraniye ve çevresinde bizimle çalışmayı tercih eden birey ve kuruluşların verdiği güvence, kalitemize ayna teşkil eder.

Devamı »

YORUMLAR

Ümraniye ve civarındaki ilçelerde kuruluşumuzla taşınmayı seçmiş olan şahıs ve kuruluşların şirketimiz ile alakalı beyan ettiği fikirler.

Devamı »

Ümraniye Eşya Taşıma Faaliyetleri Kapsamı

Ev Taşıma, eşyalarınızın güvenliklerinin tam olarak temin edilmesi adına profesyonel bir şekilde yerine getirilen aşamaları içermektedir.