• ümraniye evden eve nakliyat

Ümraniye Veytaş Taşımacılık

ümraniye veytas nakliyat

Lojistik sektöründe 1960'lardan günümüze hizmet sunduğumuz dönem içinde oldukça fazla sayıda kişi, işletme ile devlet teşekkülüne taşımacılık yapmış olan Veytaş Lojistik, bu alanda öncü nakliyat organizasyonları içerisinde yer almaktadır.

Ümraniye Veytaş Nakliyat, hizmetlerde bulunduğu kişi ve kurumların ihtiyaçlarının uygun koşullarda, yüksek standartlarda, güvenceli bir şekilde ve zamanında sağlanmasını temel hareket tarzı bilmektedir.

Hizmet verdiği şahıs ve kuruluşlara kaliteli ve güvenli işlemler yapan Veytaş Taşımacılık, istikrarlı geçmişinde sağlam referanslar elde etmiştir.

Ümraniye Veytaş Lojistik kurumsal özelllikleri, bölgesel ve illerarası nakliyat faaliyet alanında faydanıza sunduğu 2 adet orta büyüklükte ve 4 tane 10 lastikli lojistik aracı, şehir içi asansörlü nakliyat işlemlerinde opere ettiği bir ayrı taşıma asansörü kamyonu, eşya muhafaza hizmetleri amaçlı 1700 metrekare kapalı alanı bulunan, güvenlikli antreposu ile aynı zamanda nakli yapılacak her bir yük ve eşya konseptine uygun olacak biçimde derlenmiş paketleme gereçleri deposundan oluşmaktadır. Ayrıca kuruluşumuzun, müşterilerinin eşya nakliyesi ihtiyaçlarına zahmetsiz cevap verebilme maksadıyla istihdam ettiği, tamamı kendi alanlarında eğitimli ve deneyimli eleman kadrosu mevcuttur.

"Yüzde yüz Müşteri hoşnutluğu" sözcüğüyle, müşterilerine bir söz veren kuruluşumuz, müşterilerinin taleplerinin hesaplı, nitelikli, güvenilir bir şekilde ve zamanında sağlanmasını gerçek tutumu bilmektedir.

Ümraniye Veytaş Nakliyat, Ekonomik Fiyatlar Sunar !

Ümraniye Eşya Taşıma Etkinlikleri Aşamaları

Ev Nakliyat, ev eşyası güvenliklerinin eksiksiz bir şekilde temini amacıyla profesyonelce yerine getirilen işlemleri kapsamaktadır.