• üsküdar evden eve nakliyat

Üsküdar Veytaş Lojistik

üsküdar veytas nakliyat

Evden Eve Nakliyat sektöründe 1960'lardan günümüze dek faaliyet gösterdiğimiz süre içerisinde oldukça fazla sayıda birey, işletme ve kamu kurumuna nakliye işi yapmış olan Veytaş Nakliyat, bu sektörde tercih edilen nakliyat şirketleri içerisinde sayılmaktadır.

Üsküdar Veytaş Taşımacılık, hizmet verdiği kişilerin gereksinimlerinin hesaplı, kaliteli, güvenli bir şekilde ve zamanında karşılanmasını temel tutumu bilmektedir.

Müşterilerine yüksek standartlarda ve ayrıca güvenilir işlemler sunan Veytaş Taşımacılık, evveliyatından günümüze kadar sağlam referanslar sahibi olmuştur.

Üsküdar Veytaş Nakliye organizasyon özelllikleri, şehir içi ve illerarası taşımacılık alanında opere ettiği 4 adet 6 tekerli ve 8 tane 10 lastikli nakliyat aracı, şehir içi asansörlü evden eve taşıma işlemlerinde opere ettiği bir adet transfer asansörü aracı, hassas materyal koruma hizmetleri doğrultusunda 1900 m2 kapalı alanı olan, güvenli deposu ve ayrıca nakledilecek her bir materyal ve eşya kategorisine uygun olacak biçimde belirlenmiş ambalaj gereçleri deposundan meydana gelmektedir. Bununla birlikte firmamızın, müşterilerinin eşya nakliyesi gereksinimlerine ayrıntılı yanıt verebilme gayesiyle görevlendirdiği, her biri kendi özel alanlarında eğitimli ve tecrübeli çalışan kadrosu mevcuttur.

"Üstün Kalite, Eksiksiz Hizmet" sözcüğüyle, müşterilerine bir vaat veren firmamız, müşterilerinin gereksinimlerinin uygun koşullarda, nitelikli, güvenilir bir şekilde ve doğru zamanda temin edilmesini temel tutumu olacak biçimde özümsemiştir.

Üsküdar Veytaş Nakliyat, Ekonomik Fiyatlar Sunar !

Üsküdar Eşya Taşıma Eylemleri İçeriği

Ev Taşıma, eşya güvenliklerinin tam anlamda sağlanması düşüncesiyle profesyonelce yürütülen işlemleri kapsar.